Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Komunal Group Sp. z o. o.

Branża: maszyny/urządzenia/mechanika / czyszczenie przemysłowe motoryzacja - specjalistyczna / samochody sanitarne, asenizacyjne

Firma Komunal Group Spółka z o.o. działa na polskim rynku od 2016 roku. Powstała z wyodrębnienia działu handlowego firmy Komunal Partner. Jest firmą innowacyjną, wdrażającą nowe produkty i rozwiązania. Oprócz własnych produktów sięgamy po produkty zagraniczne wysokiej jakości, które uzupełniają naszą ofertę. Jedną z takich firm jest GILETTA.

-Podstawowym celem jakościowym Komunal Group jest produkcja i usługi wysokiej jakości z zakresu sprzętu i usług komunalnych, co jest podstawą budującą przyszłość i najlepszym sposobem pozyskiwania i spełniania oczekiwań klientów.

-Oferujemy naszym klientom serwis mobilny i stacjonarny – dzięki fachowej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi umożliwiają wydłużenie żywotności podzespołów w zabudowach komunalnych.

- Wykonujemy kompleksowe naprawy i remonty wszystkich typów zabudów komunalnych. Serwis nie tylko usuwa awarie i usterki ale również bada i usuwa przyczyny ich powstawania. Serwis jest dostępny przez 24 godziny na dobę są do dyspozycji naszych klientów a samochód serwisowy dociera do awarii w ciągu kilku godzin od zgłoszenia. Remonty, przebudowy i montaże wykonujemy w serwisie stacjonarnych w Poznaniu. Na czas dłuższego remontu lub dodatkowych zleceń istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego.

-W naszych magazynach posiadamy kilka tysięcy części zamiennych do zabudów komunalnych wszystkich popularnych marek użytkowanych w kraju, pozostałe sprowadzamy na zamówienie.

- Dostępne są części oryginalne, zamienniki lub podzespoły używane po regeneracji. Prowadzimy również sprzedaż używanych pojazdów specjalistycznych takich jak: śmieciarki, zamiatarki, posypywarki, dźwigniki bramowe, hakowe, pojazdy asenizacyjne oraz inne na specjalne zamówienie wszystkich znanych zachodnich marek.

- Od początku 2016 roku działamy jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy i kompletne śmieciarki wraz z odpowiednio dobranym podwoziem i urządzeniem zasypowym z tylnym załadunkiem o pojemności od 5 do 41 m³.

- Produkty oferowanych przez nas znanych Producentów zdobyły swoją marke i i światowe uznanie dzięki niezawodnej konstrukcji sprawdzającej się doskonale w szczególnie ciężkich warunkach pracy. Dlatego też są to idealne i sprawdzone rozwiązanie dla polskich firm komunalnych. Nasi handlowcy i serwisanci współpracują z naszymi klientami pomagając wybrać zawsze najlepsze dla ich firm rozwiązania dopasowane do specyfiki danego rynku przy uwzględnieniu określonej kwoty inwestycji.

- Współpraca Komunal Group z różnymi firmami umożliwiła oferowanie naszym klientom kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży nowych i używanych pojazdów komunalnych wspartej serwisem stacjonarnym i mobilnym na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

63-000 Środa Wielkopolska, ul. Pławce 20 woj. Wielkopolskie http://www.komunalpartner.pl biuro@komunalpartner.pl tel. +48 61 8178 321
NIP: 786-170-27-47 REGON: 364087186 KRS:

Brak certyfikatu.