Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Drukarnia Skleniarz , Włodzimierz Skleniarz

Branża: poligrafia / drukarskie usługi, skład poligrafia / etykietki, naklejki, wizytówki poligrafia / introligatorstwo poligrafia / kserograficzne usługi poligrafia / pocztówki, widokówki, karty okolicznościowe

Od trzech pokoleń, moja rodzina kultywuje szczytne tradycje drukarskie. Założonej w 1991 roku krakowskiej drukarni Skleniarz, nadałem nie tylko własne nazwisko, ale przekazałem ducha, wiedzę i wieloletnie rodzinne doświadczenie drukarskiego rzemiosła.

Po blisko dwudziestu latach niezłomnej działalności, mogę się poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami otrzymywanymi z rąk Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek jak też i BBC w postaci przyznanych mi Medali Europejskich.

Jednak największą satysfakcją dla wysiłków czynionych przez drukarnie są radość i dobre słowa składane również pisemnie przez wiele osób i instytucji.

Pasja i serce z jaką podchodzę do wykonywanego zawodu, pozwalają mi dynamicznie rozwijać firmę, a dzięki inwestycjom w wysokiej klasy, technologie drukarskie i najnowocześniejszy park maszyn firmy Heidelberg oraz zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej do oprawy miękkiej i twardej, marki Kolbus, jestem przygotowany do podejmowania dla Państwa, ciekawych poligraficznych wyzwań.

Firma specjalizuje się w druku wysokiej jakości książek, szczególnie albumów czy katalogów jak też wydawnictw dziełowych o wysokich walorach technicznych i estetycznych, wymagających najwyższej staranności wykonania.

Drukarnia Skleniarz wykonuje wszystkie możliwe usługi z zakresu druku oraz prac introligatorskich.
Nie boimy się trudnych zadań, zapewniamy wysoką jakość druku oraz szybkie terminy realizacji. Jesteśmy otwarci na pertraktacje cenowe.

Proponujemy Państwu realizację:

-KSIĄŻKA
-BROSZURA
-ALBUM
-KATALOG, FOLDER
-ULOTKA
-KALENDARZ
-PLAKAT
-WIZYTÓWKA
-INNE I NIETYPOWE...

Dane kontaktowe

30-133 Kraków, ul. J. Lea 118 woj. Małopolskie http://skleniarz.eu skleniarz@skleniarz.eu tel. +48 (12) 31 22 300
NIP: 676-001-48-67 REGON: 350 046 502 KRS:

Brak certyfikatu.