Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "GARDEN" MAREK IGNATOWICZ

Branża: budownictwo - obiekty sportowe / baseny, pływalnie budownictwo - obiekty sportowe / spa, sauny, wellness, groty solne, wyposażenie zagospodarowanie terenu / baseny, fontanny

Woda – wiemy jak ją wykorzystać!”
To hasło przyświeca firmie GARDEN od początku swojej działalności.
Firma P.H.U. GARDEN istnieje na rynku od 1992 r. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć duże grono stałych i zadowolonych klientów. Oferujemy usługi i produkty zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i firm czy instytucji.

Jednym z głównych zakresów naszej działalności jest projektowanie oraz budowa basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, projektowanie i budowa fontann oraz projektowanie i instalowanie systemów nawadniających. Zajmujemy się również doradztwem dla projektantów w zakresie projektu basenów oraz systemów nawadniających. Budujemy i modernizujemy baseny kąpielowe, otwarte i kryte, przelewowe i skimerowe, ceramiczne i foliowane.

Prawie 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Stosujemy najnowsze i najlepsze rozwiązania zarówno w technice basenowej, jak i technologii fontannowej, oraz systemach nawadniających i deszczowniach Jesteśmy też regionalnym przedstawicielem wielu światowych firm: OASE, ALUKOV, SUNDANCE SPAS, BAYROL, RAIN BIRD.
Dobrze wykonany basen powinien być bezpieczny, funkcjonalny i ekonomiczny w eksploatacji. Baseny oraz systemy nawadniające są daleko zaawansowanymi technologicznie obiektami, które wymagają dużej wiedzy oraz specjalistycznego osprzętu, aby całość mogła funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem i przez długie lata.

Firma GARDEN jest autoryzowanym przedstawicielem nowej, rewolucyjnej technologii BIODESIGN POOLS w Polsce. Właściciel patentu BIODESIGN POOLS jest firma A.P.I. ITALIA SRL działa od ponad 40 lat jako lider w dziedzinie zabytkowych fontann, sztucznych jezior i biologicznych systemów uzdatniania wody, a wszystko to bez użycia ciężkich dodatków chemicznych. Firma A.P.I. ITALIA SRL posiada własne studio projektowe i dział badawczo–rozwojowy.
Sześć lat temu, opatentowana innowacyjna technologia BIODESIGN, zrodziła się po to, aby baseny mogły zmienić swój wizerunek. Teraz basen staje się niezwykle wygodnym obszarem modelowanym w celu zaspokojenia potrzeb rekreacyjnych klienta i dostosowanym do otaczającego go krajobrazu. Wyjątkowość BIODESIGN jest tworzona w postaci połączenia serii ekskluzywnych funkcji: plaże z linią brzegową zachęcające do odpoczynku, opalania się i miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się, a także możliwość stworzenia w basenie zatopionych siedzisk, leżanek, a nawet aero-terapeutycznego systemu masażu, bez utraty powierzchni kąpieliska.

 

Dane kontaktowe

15-138 Białystok, ul. Zacisze 4 woj. Podlaskie http://garden.bialystok.pl biuro@garden.bialystok.pl tel. (85) 65 38 404
NIP: 5420103063 REGON: 050025679 KRS:

Brak certyfikatu.