Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Kris-Bud Krzysztof Śnieżek

Branża: budownictwo - drogi chodniki place / budowa, remonty - dróg, ulic, chodników budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne / prace budowlane na lotniskach budownictwo - wodno-kanalizacyjne / kanalizacje sanitarne konstrukcje obiekty inżynierskie / przewierty, przeciski, technika bezwykopowa materiały prefabrykaty budowlane / elementy żelbetonowe

Firma Kris-Bud obecna jest na rynku od 2001 r. W pierwszych latach swojej działalności wykonywała usługi takie jak: przeciski pod drogami do średnicy 750mm na odległość do 100m, usługi koparkami, spychami, walcami, transport materiału. Działalność i aktywność firmy koncentruje się przede wszystkim na pracach budowlanych, budowlano drogowych, mostowych, utrzymania dróg, budowie parkingów wielkopowierzchniowych, budowie boisk i „Orlików” budowie kanalizacji i jej utrzymaniu, budowie jak i przebudowie powierzchni lotniskowych takich jak miejsca postojowe oraz drogi dojazdowe, powierzchni betonowych odpornych na działanie chemii utrzymania zimowego oraz paliwa lotniczego, budowie wielkogabarytowej żelbetowej na terenie zastrzeżonym lotniska. Firma wykonuje również własne inwestycje. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem jak również kierowników projektów.

Współpracujemy z firmami na terenie całej polski w zakresie:

-magazynowania materiałów
-składowania
-wynajmu sprzętu
-instalacji wodno-kanalizacyjnych
-zbiorników asenizacyjnych
-zbiorników wodnych
-instalacji Gazowych i Energetycznych
-układania kostki brukowej
-powierzchni betonowych wysoko odpornych na działanie chemii

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość w zakresie budownictwa, Wykonania nowych jak i generalnych remontów, utrzymania dróg i mostów jak i całej infrastruktury. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Na wykonywaną pracę dajemy długoletnią gwarancję. Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanej pracy. Zamówienia realizujemy w wyznaczonych terminach. Jako firma budowlana dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonania zleconych prac.

Jako Firma realizujemy inwestycje w zakresie budowy, przebudowy, remontów na terenie Polski i krajów ościennych.

Dane kontaktowe

36-220, ul. Jasienica Rosielna 332/a woj. Podkarpackie http://kris-bud.pl/ biuro@kris-bud.pl tel. +48 (13) 430 67 57
NIP: 686-12-09-578 REGON: 370404044 KRS:

Brak certyfikatu.