Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Kopalnie Dolomitu S. A.

Branża: materiały prefabrykaty budowlane / kamień, kruszywa

Kopalnie Dolomitu Spółka Akcyjna w Sandomierzu to polska firma o długoletniej tradycji i doświadczeniu. Pierwotnie znana była pod nazwą Rejon Eksploatacji Kamienia, później jako Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych, od 1991 roku jako Kopalnie Dolomitu Przedsiębiorstwo Państwowe, a od 1 września 1996 roku przekształcono przedsiębiorstwo w Kopalnie Dolomitu Spółka Akcyjna w Sandomierzu.

W czterech naszych kopalniach wydobywamy dolomity i wapienie dewońskie, które mają szerokie zastosowanie w drogownictwie, budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Dużym powodzeniem na rynku cieszą się produkowane przez nas nawozy (wapniowo-magnezowe i wapniowe), mające korzystny wpływ na rozwój i plonowanie roślin. Wydobywane przez nas kopaliny ze względu na skład chemiczny mogą mieć także zastosowanie w profilaktyce ekologicznej np. przy oczyszczaniu spalin przemysłowych.

Kopalnie Dolomitu są liderem w swojej branży w tej części Polski, a naszą główną misją jest produkcja wysokiej jakości kruszyw przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz troski o lokalną społeczność.

Kopalnie Dolomitu Spółka Akcyjna w Sandomierzu wydobywają i przerabiają dolomity i wapienie w czterech kopalniach zlokalizowanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Wyroby naszej firmy mają szerokie zastosowanie w drogownictwie, budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, jak również w rolnictwie oraz, coraz częściej, w profilaktyce ekologicznej. Nasza trzydziestoletnia obecność na rynku w Polsce świadczy o wysokiej jakości produkowanych przez nas grysów, tłuczni, mieszanek i nawozów mineralnych.
Wysoka jakość i stałe parametry produktów to priorytety w codziennej działalności Kopalń Dolomitu.

Dane kontaktowe

27-600 Sandomierz, ul. Błonie 8 woj. Świętokrzyskie http://kopalnie-dolomitu.pl biuro@kopalnie-dolomitu.pl tel. +48(15)832-28-87
NIP: 8641145251 REGON: 830284437 KRS:

Brak certyfikatu.