Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach Sp.J

Branża: projektowanie/dokumentacja/architektura / projekty - architektoniczne

ARCHITEKTURA PASYWNA PYSZCZEK I STELMACH SP.J.
Celem naszej działalności jest tworzenie projektów budynków o najwyższej efektywności energetycznej i wyjątkowych walorach estetycznych. W naszym biurze powstają projekty budynków o różnorodnym przeznaczeniu i gabarytach, zaprojektowane zgodnie z szeroko pojętą ideą zrównoważonego rozwoju.

Biorąc pod uwagę aktualne europejskie trendy, budownictwo pasywne i zeroenergetyczne staje się powszechnie obowiązującym standardem. W naszym kraju obecnie z sukcesem realizuje się coraz więcej budynków wysokoenergooszczędnych i pasywnych. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom zapewnić zdrowe i przyjazne wnętrze w budynku o wysokiej trwałości i bardzo niskich kosztach utrzymania. Rzeczywiste oszczędności energii do celów grzewczych, potwierdzone w trakcie użytkowania już zrealizowanych budynków są niższe o około 75-90%, o czym świadczą zrealizowane przez nas obiekty dydaktyczne i biurowe, sportowe i sakralne. Te spektakularne oszczędności możliwe są do uzyskania przy dodatkowych nakładach inwestycyjnych nieprzekraczających 15%.

W roku 2013 bardzo intensywnie rozwijaliśmy technologię budynków zeroenergetycznych i bioklimatycznych. Inwestorom decydującym się na współpracę z Architekturą Pasywną oferujemy obiekty zgodne ze standardem Passivehaus Institut Darmstadt, NF - 15 i NF - 40, czy też spełniające wymogi programu Lemur NFOŚiGW.
W naszej działalności szczególną uwagę przykładamy do promocji i wdrożenia polskich komponentów dla budownictwa pasywnego

Dane kontaktowe

31-153 Kraków, ul. ul. Szlak 65 pok.213-215 woj. Małopolskie http://www.architekturapasywna.pl tomasz.pyszczek@architekturapasywna.pl tel. +48 12 633 79 08
NIP: 945 210 53 57 REGON: 120684793 KRS: 0000305372

Brak certyfikatu.