Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Branża: ochrona osób mienia konwojowanie / dozór mienia i osób sprzątanie pielęgnacja - obiektowa / sprzątanie pomieszczeń, mycie okien systemy alarmowe i p.poż. / alarmowe systemy, przyzywowe systemy alarmowe i p.poż. / monitoring wizyjny, urządzenia systemy alarmowe i p.poż. / przeciwpożarowe zabezpieczenia, gaszenie gazowe

Agencja Ochrony Mienia Taurus to Polska firma z siedzibą w Gdańsku, działająca nieprzerwanie od 1993r. Posiadamy koncesje o numerze MSWiA L-0161/01, która uprawnia nas do ochrony osób i mienia w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego. W 2016 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie Technicznej i fizycznej ochrony osób i mienia w tym ochrony fizycznej, monitoringu, konwojowania, ochrony imprez masowych, ochrony informacji, usług sprzątania oraz prowadzenia szkoleń. Procedury obowiązujące w agencji Taurus są ciągle udoskonalane i unowocześniane, po to aby zapewnić jak największy poziom świadczonych usług naszym klientom.

Od początku działalności nasza firma skupiła się na jej wyraźnym wizerunku i wysokim poziomie świadczonych usług. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość i rzetelność wykonywanych usług.

CECHUJE NAS:
-ELASTYCZNOŚĆ
-KOMPLEKSOWOŚĆ
-INNOWACYJNOŚĆ

ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU:
-OCHRONA OBIEKTÓW
-OCHRONA OSOBISTA
-BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ MASOWYCH
-PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI DLA IMPREZ MASOWYCH
-MONITORING I VIDEO PATROL
-SYSTEMY ALARMOWE I PRZECIWPOŻAROWE
-OCHRONA KLUBÓW
-SPRZĄTANIE

Dane kontaktowe

Gdańsk 80-153, ul. Płowce 1 woj. Pomorskie http://www.taurusochrona.pl biuro@taurusochrona.pl tel. 58 322 51 72
NIP: 585 100 39 00 REGON: 190395703 KRS: 0000019329

Brak certyfikatu.