Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna i Reklamowo-Handlowa "ADAM"Adam Mazurek

Branża: poligrafia / drukarskie usługi, skład poligrafia / introligatorstwo poligrafia / kserograficzne usługi

Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM" funkcjonuje od marca 1990 roku. Jej właścicielem jest Prezes Adam Mazurek, pracujący w zawodzie poligrafa i wydawcy od 1964 roku.

Oficyna "ADAM" przygotowana jest do sprawnego działania na zmieniającym się i coraz bardziej konkurencyjnym rynku wydawniczo-poligraficznym. Jesteśmy partnerem solidnym, nowoczesnym, nastawionym na efektywność działania.
Nasza wieloletnia tradycja oraz stabilna pozycja na rynku, wzbogacona o skuteczność działania i szybkość reagowania na zmieniające się potrzeby naszych klientów - stanowią dobrą podstawę sukcesu i pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Tematyka wydawnicza:
-podręczniki szkolne,
-materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,
-książki popularno-naukowe,
-książki historyczne,
-książki teologiczno-filozoficzne i religijne,
-poradniki z zakresu medycyny niekonwencjonalnej,
-słowniki i encyklopedie,
-kalendarze.

Różnorodność tematyczna wydawanych przez nas książek oraz dbałość o doskonałą szatę graficzną zachęca do współpracy. Dysponujemy własną bogatą bazą poligraficzną, w związku z czym świadczymy kompleksowe usługi wydawniczo-poligraficzne, a fachowa obsługa daje gwarancję satysfakcji.

Gwarantujemy dobrą jakość, krótkie terminy oraz przystępne ceny. Współpracujemy z świetnymi plastykami i fotografikami. Zapewniamy pełną obsługę zamówienia (od projektu do produktu). Działamy blisko 20 lat i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy umacniać swoją pozycję solidnego, znającego potrzeby rynku wydawcy, a współpraca z nami będzie przyjemnym doświadczeniem.

Posiadamy własną, nowoczesną drukarnię, która jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku. Specjalizujemy się w przygotowaniu i druku wysokiej jakości książek, broszur, czasopism, katalogów, kalendarzy, folderów oraz wszelkiego rodzaju akcydensów. Współpracujemy z wieloma wydawnictwami w zakresie wykonywania kompletnych usług poligraficznych jak i wysokiej jakości opraw introligatorskich.
Oferujemy druk offsetowy arkuszowy jedno- i wielobarwny w maksymalnym formacie 700 x 1000 mm, wykonywany na różnych podłożach, oprawy nisko- i wysokonakładowe zeszytowe i broszurowe, szyte i klejone na liniach potokowych, gwarantujących wysoką jakość produkcji. Dysponujemy dużym wyborem papierów i kartonów, a prace wykonujemy na materiałach własnych lub wybranych przez klienta.
Doświadczenie uczy nas, że wysoką jakość usług poligraficznych można uzyskać tylko dzięki profesjonalnej kadrze i nowoczesnym maszynom (takich jak Dominanty, Millery, Planety, Heidelbergi, Seypa i Miller Martini). Dysponujemy własnym studiem graficznym i studiem CTP. Współpracujemy z kreatywnymi fotografikami i plastykami, którzy są do Państwa dyspozycji, gwarantując wykonanie zleconych nam prac na wysokim poziomie poligraficznym.

 

Dane kontaktowe

02-729 Warszawa, ul. Rolna 191/193 woj. Mazowieckie http://www.oficyna-adam.com.pl wydawnictwo@oficyna-adam.com.pl tel. (22) 843-37-23
NIP: 5210441486 REGON: 002150821 KRS:

Brak certyfikatu.