Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Centrum Doskonalenia Kadr Europartner Sp. z o.o.

Branża: szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - obsługa/naprawa/operator maszyn szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - zawodowe

Centrum Doskonalenia Kadr „EuroPartner” Spółka z o.o. to organizacja szkoleniowa, której głównym. Nasza spółka została powołana przez Stocznię Gdynia S.A. na bazie Sekcji Szkolenia w 2005 roku i kontynuujemy działalność szkoleniową, stawiamy na standardy szkoleń spawalniczych w oparciu o Instytut Spawalniczy w Gliwicach. Posiadamy atest o nr 61/2015 wystawiony przez IS w Gliwicach potwierdzający, że CDK EuroPartner Sp. z o.o. jest upoważniony do wystawiania książki spawacza. Posiadamy Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Spółka posiada niezbędne wyposażenie dydaktyczne do realizacji zajęć, zarówno wykładów jak i ćwiczeń, w tym salę wykładową wyposażoną w środki dydaktyczne konieczne do właściwego prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczestnicy naszych kursów otrzymują fachowe skrypty zawierające charakterystykę spawania określoną metodą, informację o zastosowaniu metody spawalniczej, parametry spawania itp.

W ramach realizowanych szkoleń zapewniamy ciepłe i zimne napoje, istnieje również możliwość zamówienia telefonicznego dań gotowych oraz napojów z baru oddalonego ok. 50 m. Uczestnicy kurów mają zapewniony dostęp do łazienki z prysznicem i szatni.

Spółka zapewnia również warunki do prawidłowej realizacji zajęć praktycznych w warsztacie spawalniczym wyposażonym w 36 indywidualnych stanowisk zapewniających indywidualne ćwiczenia z zakresu spawania i cięcia metali różnymi metodami i procesami.

Dostępne stanowiska:
Stanowisko spawalnicze TIG 141/111 15 szt.
Stanowisko spawalnicze MAG/MIG /111 15 szt.
Stanowisko do żłobienia 1 szt.
Szlifiernia 1 szt.
Przecinarka gumowa 1 szt.
Półautomat do cięcia 1 szt.
Stanowisko do spawania gazowego 1 szt.
Stanowisko do ciecia gazowego 1 szt.

Dane kontaktowe

81-185 Gdynia, ul. Gołębia 1, woj. Pomorskie http://www.cdk-europartner.pl sekretariat@cdk-europartner.pl tel. 58 333 48 66
NIP: 586-20-96-294 REGON: 192812393 KRS:

Brak certyfikatu.