Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Warmińsko–Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie

Branża: szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - biznesowe szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - poradnictwo zawodowe szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - zawodowe

Jesteśmy stowarzyszeniem edukacyjnym, które powstało w 1992 r. Jako organizacja pozarządowa działamy na rzecz kształcenia ustawicznego. Poprzez sieć placówek i szkół, zlokalizowanych w 12 miastach regionu, realizujemy misję: edukacji ustawicznej dorosłych i młodzieży. Działamy przede wszystkim w obszarze kształcenia kursowego i szkolnego. Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa zawodowego i biznesowego.

Aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pozyskaniem funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów szkoleniowych i badawczych. Jesteśmy liderem lokalnych działań innowacyjnych wspierających rozwój regionu.

Do naszych atutów należy dyspozycyjny zespół pracowników, profesjonalnie przygotowanych i wykwalifikowanych wykładowców, ekspertów, trenerów i instruktorów. Dyrektorzy naszych placówek są organizatorami szkoleń, którzy czerpią swoją wiedzę i doświadczenie poprzez udział w krajowych i międzynarodowych programach edukacyjnych.

W 2005 roku uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 w zakresie projektowania i realizacji procesów edukacyjnych. Jesteśmy realizatorem wielu specjalistycznych szkoleń akredytowanych przez ministerstwa, instytucje państwowe, jednostki naukowo badawcze i organizacje międzynarodowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności i oferty. Zapewniamy elastyczność we współpracy oraz bieżące dopasowywanie oferowanych usług do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego Klienta. Szkolimy zawodowo.

Dane kontaktowe

10-548 Olsztyn, ul. Mickiewicza 5 woj. Warmińsko-mazurskie http://wmzdz.pl kontakt@wmzdz.pl tel. 89 527 67 62
NIP: 739-010-03-44 REGON: 510039728 KRS:

Brak certyfikatu.