Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Zakład Produkcyjno-Usługowy Budowlano Elektryczny Zpube - Andrzej Łazarski

Branża: elektryka energetyka osprzęt / elektroinstalatorstwo

Zakład produkcyjno usługowy budowlano elektryczny został założony w 1991 roku przez Andrzeja Łazarskiego w Kobylnicy koło Słupska. Początkowo była to firma produkcyjna zajmująca się produkcją grzejników i piecy akumulacyjnych. W dobie kryzysu - podwyżek energii elektrycznej firma zaprzestała produkcji i nastawiła się na usługi budowlano elektryczne. Usługi świadczymy na terenie miasta Słupsk, oraz okolic.

Po 21 latach posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Nasi fachowcy posiadają uprawnienia i doświadczenie. Wyróżniamy się, gdyż cechuje nas wszechstronność w działaniu. Nasza Usługa zawsze zostaje wykonana z niezwykłą starannością, dokładnością - aby nasz klient był jak najbardziej zadowolony.
Naszą misją jest innowacyjny rozwój w obszarze usług napraw awarii o najwyższych standardach jakości. Dzięki wam staliśmy się przodującą firmą w powiecie Słupskim oferującą usługi w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych i remontów oraz usuwania awarii.

Kładziemy duży nacisk na rozwój naszych pracowników, możemy być dumni z siebie bo to MY TWORZYMY PROFESJONALIZM

Chcemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem zatem zapraszamy młodych ludzi, którym tak trudno znaleźć pracę - do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Dane kontaktowe

76-251 Kobylnica,, ul. Leśna 10 woj. Pomorskie http://www.zpube.pl biuro@zpube.pl tel. 59 842 96 51
NIP: 8392023105 REGON: 770606947 KRS:

Brak certyfikatu.