Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Romi sp. z o.o.

Branża: elektryka energetyka osprzęt / energetyczne instalacje, urządzenia, transformatory elektryka energetyka osprzęt / generatory, prądnice, upsy elektryka energetyka osprzęt / silniki elektryczne klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / urządzenia klimatyzacyjne komputery informatyka internet / inny osprzęt komputerowy oświetlenie elektryczne artykuły / dostawa i montaż żarówek i świetlówek

GRUPA ROMI powstała w 2004 roku. W skład GRUPY ROMI wchodzą nawzajem uzupełniające się podmioty : ROMI Sp. zo.o - dystrybutor rozwiązań zasilania gwarantowanego i teletechniki, hurtownia elektrotechniczna GTEC Polska Sp. z o.o.
ROMI- jest moc. „MOC” wiedzy, profesjonalizmu, skali działań. Ale także „moc” możliwości, bezpieczeństwa i technicznego zaplecza. Projekty techniczne, energetyczne i IT realizujemy zarówno jako podwykonawca jak i samodzielnie od A do Z. „Know-how” czerpiemy z międzynarodowego doświadczenia naszych partnerów i pracowników. Stale podnosimy kwalifikację inwestując w najlepsze szkolenia dla naszych pracowników. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań energetycznych, w tym zasilania Data Center, udostępniając odbiorcy funkcjonalną infrastrukturę. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb Klientów dostarczając rozwiązania pod klucz. W naszej ofercie znajduję się również bardzo szeroki asortyment produktów do infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszej firmie, jako dystrybutorowi z wartością dodaną dostarczać Państwu kompleksowe rozwiązania w dziedzinie energetyki i IT.

Rzetelnie, terminowo i od dawna. Nasza hurtownia to stały i szybki dostęp do asortymentu elektrotechnicznego, wiedzy i merytorycznego wsparcia. Historia naszej hurtowni liczy już 20 lat (pod obecną nazwą od 2004 r.). Gwarantujemy terminowe dostawy, atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki płatności. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, a wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazane miejsce. Jesteśmy elastycznie nastawieni do negocjacji handlowych – wiemy, że regularna współpraca to dobry interes dla obu stron.

 

Dane kontaktowe

Warszawa 02-234, ul. Działkowa 37 woj. Mazowieckie http://gruparomi.pl biuro@gruparomi.pl tel. (22) 846-22-62
NIP: 951 230 82 20 REGON: 142394486 KRS: 0000353290

Brak certyfikatu.