Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Technika Energetyczna Sp. z o.o.

Branża: elektryka energetyka osprzęt / elektroinstalatorstwo elektryka energetyka osprzęt / energia - wytwarzanie, odzysk, dostawa prądu elektryka energetyka osprzęt / energetyczne instalacje, urządzenia, transformatory elektryka energetyka osprzęt / linie elektryczne, przyłącza

Dlaczego my?

No właśnie. Dlaczego? Po co kolejna firma "od prądu? Jaki cel nam przyświeca? Kim chcemy być? Jaką wartość możemy wnieść do Twojej firmy czy do Twojego domu? Technika nie jest kolejnym pośrednikiem, nie jest wirtualnym tworem, który "przerzuca dokumenty" w celu zarobienia na pośrednictwie w sprzedaży energii.

Nie jesteśmy też kolejnym modnym przedsiębiorstwem obiecującym zyski z instalacji fotowoltaicznych na Twoim dachu. Technika jest firmą inżynieryjną, budujemy systemy pomiarowe dla energetyki, systemy zdalnego odczytu energii. Projektujemy instalacje typu "power bank" oraz tworzymy oprogramowanie do zarządzania przepływem energii i kompensowania skoków mocy.

Dzięki temu nasi klienci nie tylko zmniejszają zużycie energii i w konsekwencji płacą mniej, dużo ważniejsze jest, że lepiej wykorzystują dostępną moc.

Umiejętne zarządzanie przepływem energii pozwala za realizację produkcji czy usług ponosząc niższy koszt. Jednocześnie nie wpływa to na operacyjną zdolność firmy do realizacji swoich zadań.

Dzięki koncesji Urzędu Regulacji Energetyki na obrót energią i podpisanym umowom kompleksowym z głównym Operatorami Systemów Dystrybucyjnych w Polsce może zaoferować energię elektryczną w cenie niespotykanej dotąd na rynku na warunkach, które mają stworzyć nowy standard w branży energetycznej.

Zbudowaliśmy najlepszy w Polsce system rozliczeniowy, dzięki któremu precyzyjnie rozliczamy zużytą energię, a tym samym eliminujemy konieczność nadpłacania przez naszych klientów za szacowane zużycie.

To właśnie jest Technika Energetyczna. Nasza realna wartość to połączenie wiedzy inżynieryjnej, oprogramowania oraz możliwości sprzedaży tańszej energii elektrycznej na uczciwych warunkach rozliczeniowych.

Technika Energetyczna - firmę tworzą ludzie

Tutaj nie jest to sloganem, który przeczytasz na wielu stronach internetowych. Z naszej strony zawsze, za każdą decyzją, umową czy ustaleniem stoi człowiek. Dlatego nie odsyłamy Cię do bezdusznych regulaminów, wielu stron pisanych drobnym drukiem. Zawsze masz swojego opiekuna – znasz jego imię i nazwisko, numer telefonu, adres email. Zawsze może się skontaktować i liczyć na pełne wsparcie oraz kompleksową pomoc.

 

CO NAS WYRÓŻNIA:
• opłata handlowa 0 zł
• Gwarancja ciągłości dostaw prądu podczas zmiany dostawcy
• Brak faktur szacunkowych – tylko faktury rzeczywiste
• Jedna faktura – umowa kompleksowa
• Atrakcyjne oferty rabatowe na święta
• Brak kar i opłat za rozwiązanie umowy
• Większa produkcja – mniejsze koszty

Dane kontaktowe

05-532 Łubna, ul. Łubna 38c woj. Mazowieckie http://www.technikaenergetyczna.pl/ info@technikaenergetyczna.pl tel. +48 885-613-612
NIP: 1231302807 REGON: 362304076 KRS: 0000571938

Brak certyfikatu.