Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Translis Henryk Lis

Branża: materiały prefabrykaty budowlane / piach, żwir, ziemia rolnictwo/agrotechnika / zboża, pasze surowce paliwa opał / węgiel, koks, miał transport przewozy / spedycja, przewozy towarów transport przewozy / transport materiałów sypkich

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TransLis zostało założone w 1993 roku. Główne kierunki działalności naszej firmy to handel węglem i transport samochodowy. Przedsiębiorstwo posiada własne składy opałowe na terenie Śląska oraz województwa opolskiego. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej oraz Tauron Wydobycie (dawniej Południowy Koncern Węglowy).
Tabor samochodowy firmy TransLis składający się aktualnie z 49 zaplandeczonych samochodów samowyładowczych pozwala na dowiezienie co najmniej 1300 ton ładunku na dobę w dowolne miejsce w kraju.
Nasza firma posiada wewnętrzny system kontroli pojazdów, pozwalający na zachowanie całkowitego bezpieczeństwa przewożonego towaru od miejsca załadunku do miejsca rozładunku towaru. Świadczymy także usługi rozładunku wagonów, oraz usługi transportowe na terenie kraju jak i za granicą.

W 2001 roku wraz z innymi śląskimi firmami Przedsiębiorstwo TransLis zainwestowało w uruchomienie pierwszej Prywatnej Kopalni w Polsce. Posiadając zaplecze transportowe, miejsca składowania oraz doświadczenie w sprzedaży węgla, nasza firma rozpoczęła dystrybucję węgla.
W 2006 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję Biomasy, której głównym odbiorcą jest EDF Paliwa Sp. z o.o.

W 2013 roku Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TransLis zostało właścicielem Kopalni piasku Szeligowiec i Szeligowiec II w Mierzęcicach.
Nasza firma swoją rzetelnością i profesjonalizmem potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dowodem tego jest wieloletnia współpraca z największymi odbiorcami węgla kamiennego w kraju m.in. EDF Paliwa Sp. z o.o., elektrociepłownie i inne.
Jesteśmy pełni nadziei, iż stawiając na pierwszym miejscu profesjonalizm możemy stać się w Państwa oczach firmą godną zaufania i mogącą sprostać Państwa wymaganiom.

Dane kontaktowe

42-672 Wieszowa, ul. Wolności 21 woj. Śląskie http://www.translis.com.pl biuro@translis.com.pl tel. 32 273 73 49
NIP: 6450009398 REGON: 271848036 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Rędzinach
Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka W Istebnej