Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Budownictwa "TOM" Nabożny Tomasz

Branża: budownictwo - obiekty wykończenia / budowa obiektów pod klucz

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Budownictwa "TOM" Nabożny Tomasz powstało w listopadzie 2001 roku. W początkowym okresie naszej działalności, kładliśmy nacisk przede wszystkim na prace ogólnobudowlane i remontowe. Zdobyte na tym polu doświadczenie, a także dynamiczny rozwój rynku budowlanego w Polsce sprzyjał sukcesywnemu rozwojowi naszej firmy.

W naszej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdego postawionego przed nami zadania, a także dbałością o wysoki standard realizowanych zadań. Stosowanie tej zasady pozwala naszej firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom dobrze wykonanych prac ogólnobudowlanych i remontowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, od Państwa pomysłu na inwestycję, poprzez wykonanie wszelkich formalności związanych z dokumentacją techniczną inwestycji, doradztwem, dostosowaniem istniejącego projektu do indywidualnych potrzeb naszego klienta, innowacyjnych rozwiązań i indywidualnego podejścia do każdego zadania aż po realizację „pod klucz”. Naszą dewizą jest zawsze zadowolenie klienta.

Nie jesteśmy duża firmą, ale posiadamy grupę dobrze wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej, ich wieloletnie doświadczenie oraz posiadane uprawnienia pozwalają do podejmowania się trudnych wyzwań. Do każdego projektu – zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ciągle doskonalimy naszą wiedzę poznając nowe technologie i systemy prac, które pozwalają nam na fachową budowę domów „pod klucz".

Naszym wyróżnikiem są: wiarygodność, rzetelność wykonania oraz dbałość o warunki pracy załogi.

Dane kontaktowe

82-520 Gardeja, ul. Otłowiec 27 woj. Pomorskie http://tom-pupb.pl/ biuro@tom-pupb.pl tel. 603 477 003
NIP: 581-124-01-20 REGON: 192624250 KRS:

Brak certyfikatu.