Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

MJM Jaroszyńscy Maria Jaroszyńska

Branża: maszyny/urządzenia/mechanika / czyszczące urządzenia przemysłowe

MJM jest lokalnym autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Karcher. Kärcher to urządzenia i systemy czyszczące wysokociśnieniowe. Jakość, zaawansowanie techniczne oraz możliwości produktów firmy Karcher jest doskonale wszystkim znana. Z myślą o mieszkańcach Łomianek oraz okolic powstało nasze nowe centrum mieszczące się na ulicy Brukowej 4 - oczywiście w Łomiankach. Nasza siedziba, to najwyższa na rynku jakość prezentacji produktów, obsługi, doradztwa i przede wszystkim serwisu urządzeń Kärcher.

Kärcher Center MJM Jaroszyńscy jako certyfikowany Kärcher Partner, ściśle przestrzega oficjalnych reguł kierujących sposobem ekspozycji towarów. Dzięki nim w salonie panuje harmonia i zorganizowanie. Dla naszych klientów oznacza to przyjemny pobyt i łatwą orientację wśród produktów, co wspólnie z naszymi doradcami upraszcza dokonanie wyboru. W salonie zawsze czeka 4-ech doradców ds. sprzętu, akcesoriów i środków Kärcher. Są na miejscu, są dla Ciebie i są wykwalifikowani (co potwierdzają egzaminy Karchera).

Dla każdego zakupionego u nas urządzenia zakładamy rejestr, w którym ewidencjonowane są wszelkie działania z nim związane: nabycie, montaż dodatkowych akcesoriów czy ewentualne interwencje serwisowe.

Działanie większości z naszych produktów możesz sprawdzić osobiście, na miejscu w salonie. Do Państwa dyspozycji oddajemy stanowiska testowe z myjką wysokociśnieniową, żelazkiem i deską do prasowania oraz skrzydłem okiennym, na którym sprawdzić można działanie myjki do mycia okien.

W Salonie Sklepowym siedziby Kärcher Center MJM Jaroszyńscy znajdziesz naprawdę duży wybór urządzeń, dedykowanych im akcesoriów i środków - jest tu niemal pełna oferta jaką dysponuje niemiecki producent.

Dane kontaktowe

05-092 Łomianki, ul. Brukowa 4 woj. Mazowieckie http://mjm.com.pl/ sklep@karchercenter-mjm.pl tel. 22 380 62 00
NIP: 1180007322 REGON: 012541399 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

21_Wojskowy_Oddzial_Gospodarczy_pazdziernik_2015
METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Świętokrzyskie_Centrum_Onkologii_2014
Referencje KSMB Serwis
Tauron_wrzesień_2015