Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Decor Light Sp. z o. o.

Branża: oświetlenie elektryczne artykuły / montaż i konserwacja oświetlenia ulicznego projektowanie/dokumentacja/architektura / projekty - oświetlenie uliczne

Światło towarzyszy ludziom od wieków. Buduje nastrój w naszych domach, miejscach pracy i wypoczynku, sklepach i  szkołach. Od jego rodzaju i  jakości zależy  nie tylko nasze bezpieczeństwo i ekologia,  ale również estetyka otaczającej nas rzeczywistości. Wieloletnie doświadczenie daje nam pewność, że oferowane przez nas  iluminacje pozytywnie wpływają nie tylko na nastrój i samopoczucie mieszkańców, ale również na rozwój usług, handlu, turystyki  i tworzenie więzi międzyludzkich.

Wiemy, że miasta, gminy, centra handlowe, prywatni przedsiębiorcy,  instytucje publiczne oraz klienci indywidualni doceniają siłę i zalety iluminacji, wykorzystując  je  do kreowania własnego  wizerunku i podkreślania indywidualnego charakteru.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą dekoracji świątecznych. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku, jednak korzenie firmy sięgają znacznie głębiej, bo aż do lat 80. kiedy to na polskich ulicach pojawiły się pierwsze iluminacje świąteczne. Posiadamy kilka tysięcy zadowolonych Klientów w Polsce oraz zagranicą, setki wzorów katalogowych i tysiące  projektów indywidualnych. Nasze dekoracje świąteczne zdobią ulice, mosty, budynki, centra handlowe i hotele, a nasza oferta stale się poszerza wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz podążając za najnowszymi światowymi trendami.

U nas wszystko zaczyna się od rozmowy. Najpierw musimy poznać oczekiwania naszych klientów, aby móc zaproponować im jak najlepsze rozwiązania. Wiemy, że dobry klient to zadowolony klient i dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, przez projekt, po wyprodukowanie dekoracji wraz z dostawą,  montażem i demontażem oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo elementy: wolnostojące, 3D, słupowe oraz linowo-elewacyjne

Elementy wolnostojące to iluminacje, którymi można dekorować place, parki czy skwery. Wspaniale prezentują się w holach hotelowych czy galeriach handlowych. W naszej ofercie znajdą Państwo min: choinki, mikołaje, sanie, renifery, drzewa, anioły, bombki, świąteczne prezenty, iglo, łabędzie oraz inne zwierzątka.

Elementy 3D to iluminacje przestrzenne. W ofercie posiadamy zarówno dekoracje słupowe jak i linowo-elewacyjne.

Elementy słupowe to iluminacje przeznaczone do dekoracji słupów oświetleniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo gwiazdy, śnieżynki, bombki, dzwonki, kometki, aniołki, świąteczne prezenty i wiele innych.

Elementy linowo-elewacyjne to iluminacje, które można zawieszać na budynkach jak również przewieszać nad ulicami. W ofercie znajdą Państwo zaprzęg Świętego Mikołaja, prezenty świąteczne, choinki, bombki oraz napisy okolicznościowe min. Wesołych Świąt czy Do Siego Roku.

Dane kontaktowe

43-300 Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39-41 woj. Śląskie http://www.decorlight.com.pl/ biuro@decorlight.com.pl tel. +48 (33) 812 40 96
NIP: 6412202897 REGON: 276775023 KRS: 0000181424

Certyfikat ważny do: