Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Moris sp. z o.o.

Branża: metalurgia wyroby hutnicze / hutnicze wyroby, stal, metale kolorowe, rudy metalurgia wyroby hutnicze / surowce wtórne, złom surowce paliwa opał / węgiel, koks, miał transport przewozy / spedycja, przewozy towarów

MORIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku wyrobów hutniczych od 1994 roku. Firma od wielu lat jest dostawcą szerokiej gamy i wysokiej jakości wyrobów hutniczych dla wielu segmentów rynku, w tym: kolejnictwa, przemysłu maszynowego, przemysłu konstrukcji stalowych, górnictwa, budownictwa i firm handlowych.

W ramach dywersyfikacji swojej działalności firma MORIS przeprowadziła innowacyjną inwestycję, która zaowocowała powstaniem Zgrzewalni Szyn Kolejowych w Chorzowie. Zakład ten jest jednym z najnowocześniejszych w Europie, a jego park maszynowy gwarantuje uzyskanie najwyższych wymaganych dla wyrobu parametrów, co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu Q2 wydanym przez DB.

Pełna automatyzacja procesów zgrzewania szyn kolejowych, ich prostowania oraz szlifowania zgrzein gwarantuje powtarzalność wyrobów gotowych o najwyższej światowej jakości.

W ramach posiadanego zaplecza magazynowego - nowoczesnej, wielonawowej hali magazynowej oraz zewnętrznych magazynów, MORIS ma możliwość składowania wyrobów gotowych na łącznej powierzchni 30.000 m2. Pozwala to na elastyczność, jak i stabilność dostaw.

MORIS jest licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym. Spółka w ramach sprzedaży szyn oferuje również ich transport. Posiadany przez Spółkę specjalistyczny tabor kolejowy (wagony rozładowcze) oraz doświadczeni w jego obsłudze pracownicy zapewniają bezpieczny i szybki rozładunek.

W swojej ofercie handlowej MORIS posiada szeroką gamę wyrobów hutniczych, w tym pręty okrągłepręty płaskiepręty kwadratoweblachykątownikiteownikiceowniki, kształtowniki górniczekształtowniki kolejoweszyny kolejoweszyny podsuwnicoweszyny pośrednieszyny tramwajowe oraz akcesoria kolejowe.

Spółka realizuje samochodowe przewozy krajowe i międzynarodowe w ramach udzielonej licencji. MORIS dysponuje obecnie ciągnikami siodłowymi marki Mercedes z naczepami odkrytymi, bądź plandekami typu mega i standard. Dysponujemy specjalistycznymi naczepami, służącymi do przewozu stali i wyrobów stalowych oraz szyn o długości do 35 m

 

Dane kontaktowe

41-503 Chorzów, ul. Wiejska 27 woj. Śląskie http://moris.pl/ moris@moris.pl tel. +48 32 41 636 00
NIP: 6462926930 REGON: 242812590 KRS: 0000407187

Certyfikat ważny do:

Referencje

Ośrodek Techniki Leśnej
Tramwaje Szczecińskie