Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Boc Information Technologies Consulting Sp. z o.o.

Branża: komputery informatyka internet / oprogramowanie - usługi specjalistyczne

Grupa BOC jest czołowym, międzynarodowym producentem oprogramowania, wspierającego uznane metody zarządcze. Naszym Klientom oferujemy również dostęp do szerokiego wachlarza usług, takich jak: wsparcie w zarządzaniu strategią i tworzeniu wartości firmy oraz zarządzaniu usługami IT. Chcemy być Twoim strategicznym partnerem, któremu możesz zaufać.

Grupa BOC działa na całym świecie, począwszy od naszej głównej siedziby w Wiedniu, poprzez pozostałe spółki w Niemczech, Hiszpanii, Irlandii, Grecji, Polsce, Szwajcarii oraz Francji.

Każdego dnia pracujemy nad rozwojem i implementacją prostych rozwiązań dla skomplikowanych wyzwań biznesowych. Mając przed oczami cele naszych klientów, dążymy do perfekcji w jakości naszych produków i usług.

Referencje i liczne success stories pokazują nasze kompetencje w optymalizacji procesów oraz trwałego i efektywnego rozwoju zdolności i wartości organizacji naszych klientów.

Aby to osiągnąć, szukamy innowacyjnych rozwiązań, kwestionując stan obecny. Pomaga nam w tym nie tylko nasze światowej klasy oprogramowanie standardowe, ale korzystamy również z uznanych i innowacyjnych metod i modeli postępowania, a także indywidualnych rozwiązań informatycznych wspierających naszych Klientów w osiąganiu ich celów. Szeroka gama zrealizowanych projektów dała nam bogate doświadczenie, z którego korzystają nasi Klienci.

Dane kontaktowe

00-837 Warszawa, ul. Pańska 96/59 woj. Mazowieckie http://pl.boc-group.com boc@boc-pl.com tel. +48-22-628 00 15
NIP: 5262675138 REGON: 015307468 KRS: 0000147744

Certyfikat ważny do:

Referencje

Urząd Rejestracji Produków Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
Uniwersytet Gdański