Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Emergency Response Sp. z o. o.

Branża: medycyna - sprzęt aparatura / sprzęt medyczny medycyna usługi / obsługa medyczna imprez medycyna usługi / świadczenia medyczne szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - medyczne, pielęgniarskie

Od 2010 roku jesteśmy z Wami i dla Was. Tuż obok, zawsze blisko, gdy nas potrzebujecie. Nie zawsze widoczni, dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, ucząc jak poradzić sobie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Dajemy Wam wiedzę, narzędzia i wsparcie, by skutecznie powrócić do zdrowia, podnieść jakość życia i zapewnić codzienny komfort. Wasz uśmiech jest dla nas największym zyskiem. Jesteśmy dumni, że dzięki nam, gości on na Państwa twarzach tak często. 

Idziemy do przodu. Codziennie się doskonalimy i wsłuchujemy w Wasze głosy. Reagujemy na potrzeby i stawiamy czoła wyzwaniom. Nowe, ambitne cele są dla nas priorytetem. Dbamy o naszych profesjonalnych pracowników, by oni mogli zatroszczyć się o Państwa. Otwartość, współpraca, stały kontakt i elastyczność są naszą dobrą praktyką. Wierzymy w ponadczasowe wartości, ludzi, naszą misję i jej powodzenie – dziś pragniemy zrealizować ją z Tobą i dla Ciebie. Zdrowa przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Profesjonalne usługi i opieka medyczna

Każdy z nas potrzebuje wsparcia. Pomocnej, wyciągniętej ku nam bratniej dłoni, której możemy się zawsze chwycić. Dziś stajemy obok Ciebie i dajemy Ci naszą wiedzę, zaangażowanie, czas. W chwilach słabości, choroby, smutku, gdy pomimo chęci nie możesz udźwignąć przytłaczającego Cię ciężaru – jesteśmy z Tobą i dla Ciebie.

Zabezpieczenia medyczne

Gdziekolwiek jesteś, my jesteśmy z Tobą. Rocznie pracujemy dla Ciebie na ponad 900 meczach, koncertach, piknikach, biegach i małych, nawet kameralnych imprezach. Gdy Ty oddajesz się zabawie, my dbamy o Twoje bezpieczeństwo i przychodzimy Ci z pomocą, gdy jest ona potrzebna. Zaufaj nam, tak jak zrobiło to tysiące osób, a my nie zawiedziemy. Zawsze jesteśmy blisko gdy nas potrzebujesz.

Szkolenia i symulacje medyczne

Chcemy podzielić się z Tobą naszą pasją, doświadczeniem i najnowszymi osiągnięciami. Chcemy nauczyć Cię, jak poradzić sobie w chwilach ciężkiej walki o zdrowie i życie. Chcemy pokazać Ci niezbędne techniki, zarazić pasją i dać Ci pewność, że Twoje działania są słuszne. Razem obudzimy ogromny potencjał, który w sobie nosisz, by służył Tobie i innym!

Sprzęt medyczny

Byś mógł efektywnie działać nie wystarczy jedynie wiedza i pasja – potrzebujesz także odpowiednich narzędzi. Dajemy Ci sprzęt, którego sami używamy i który jest przez nas dokładnie sprawdzany. Wysoka jakość i rozsądna cena to wyróżniki naszych produktów. Sprawdź co dziś dla Ciebie przygotowaliśmy. Całodobowy sklep internetowy jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Dane kontaktowe

39-400 Tarnobrzeg, ul. Jachowicza 1 woj. Podkarpackie http://emergencyresponse.pl/ biuro@emergency.com.pl tel. +48 533 754 754
NIP: 8672220918 REGON: 180622957 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

Centrum Unijnych Projektów Transportowych