Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Big-Pol Roman Domański

Branża: papier folie opakowania / opakowania foliowe papier folie opakowania / opakowania papierowe papier folie opakowania / opakowania plastikowe

Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż kontenerów elastycznych tzw. big-bag’ów, przeznaczonych do magazynowania i transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Do materiałów tych należą artykuły żywnościowe i produkty rolnicze ( cukier, mąka, sól, mączka ziemniaczana itp.), sypkie produkty przemysłu chemicznego ( nawozy sztuczne, soda, granulaty ), kopaliny i wiele innych materiałów. 
Produkcja realizowana jest w czterech wydziałach produkcyjnych, a mianowicie : 
- krajalni 
- drukarni, 
- szwalni, 
- w wydziale składowania i pakowalnia wyrobów gotowych. 

„Big – Pol” posiada bardzo szeroki asortyment swoich wyrobów i jest w stanie spełnić każde życzenie klienta. W zależności od rodzaju zamówienia, wymagań klienta, worki szyte są z tkanin polipropylenowych o różnej gramaturze we wszystkich typach i rodzajach. 

Nasze wyroby spełniają wymagania norm Unii Europejskiej i są stale poddawane ocenie jakości, a cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wykwalifikowanych pracowników stosujących wprowadzony System Zarządzania Jakością według normy PN - EN ISO 9001:2001 w zakresie produkcji i sprzedaży kontenerów elastycznych. 

PPHU „Big – Pol” sprzedaje około 50% swojej produkcji odbiorcom zagranicznym głównie do Niemiec, Włoch, Holandii oraz Norwegii. Cała paleta naszych produktów odpowiada najwyższym wymaganiom technicznym i jakościowym. 
Firma BIG-POL uruchomiła unikatową linie do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Produkujemy aglomeraty i regranulaty z polipropylenu i polietylenu. 

Firma BIG-POL oferuje również usługę recyklingu odpadów z polipropylenu, jak również odbiór i odzysk zużytych big-bagów. Wystawiamy dokumenty potwierdzające recykling i odzysk.

Dane kontaktowe

58-240 Piława Górna, ul. Młynarska 4 woj. Dolnośląskie http://www.big-pol.com.pl/ info@big-pol.com.pl tel. 748325500
NIP: 9140004899 REGON: 930624150 KRS:

Certyfikat ważny do: