Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Branża: motoryzacja / samochody osobowe, motoryzacja / samochody terenowe, busy motoryzacja - części, urządzenia, usługi / części mechaniczne pojazdów motoryzacja - części, urządzenia, usługi / lakiery i lakiernicze usługi motoryzacja - części, urządzenia, usługi / samochodowe warsztaty, usługi inne / ubezpieczenia

Jesteśmy częścią drugiej co do wielkości sieci dystrybucyjnej samochodów w Europie, która jest reprezentowana w 13 krajach. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klientów, co zapewnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych Pracowników. Jesteśmy sześciokrotnym laureatem nagrody Dealer of The Year w Polsce.  Dokładaliśmy i nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich naszych Klientów. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się w naszych salonach i serwisach wyjątkowo, przyjaźnie i swobodnie. Zadowolenie Klienta jest priorytetem w firmie RRG Warszawa. Poniżej przedstawiamy nasze zobowiązania wobec Państwa.


  • ZAPEWNIAMY PAŃSTWU MOBILNE FORMY KONTAKTU

Dzięki stronom jak również fanpage i koncie na Instagramie mogą Państwo kontaktować się z nami w sposób szybki i dostępny dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych. Nasz średni czas odpowiedzi to 10 minut.

ODPOWIEMY NA PAŃSTWA ZAPYTANIA INTERNETOWE W CIĄGU 1H

RRG Warszawa zobowiązuje się udzielić odpowiedzi na Państwa zapytanie internetowe w ciągu 1h od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

CHAT ON-LINE RRG Warszawa - SPECJALNIE DLA PAŃSTWA NAJSZYBSZY KANAŁ KONTAKTU

Na naszych stronach www mogą Państwo znaleźć chat on-line gdzie nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00 - 19.00 od poniedziałku do piątku. Tu również mogą Państwo załatwić wszystkie sprawy skierowane do naszej spółki: zapytania ogólne, umówienia do serwisów, przekierowania do innych działów we wszystkich naszych lokalizacjach.

ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ON-LINE

Bez wychodzenia z domu mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym www.skleprenaultwarszawa.pl części, akcesoria oraz usługi serwisowe.

UMÓW SIĘ DO SERWISU ON-LINE

Szybko, bez problemów możecie Państwo zapisać się on-line do naszych serwisów na naszej stronie www.

SPECJALNIE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI ODDAJEMY NASZ DZIAŁ KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Pod jednym numerem 5 444 444 uzyskają Państwo niezbędne informacje, mogą umówić się Państwo do serwisu lub zostać przełączeni do wybranego działu spółki we wszystkich naszych lokalizacjach.

POINFORMUJEMY O POSTĘPACH W DOSTAWIE PAŃSTWA SAMOCHODU OD CHWILI ZAMÓWIENIA AZ DO JEGO ODBIORU

Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się do poinformowania Klienta o dacie przewidywanej dostawy auta w momencie złożenia zamówienia, ewentualnych zmianach terminu dostawy samochodu, gotowości do wydania samochodu na 3 dni przed planowanym terminem.

NA ZAKUPIONE CZĘŚCI I NAPRAWY ZREALIZOWANE W NASZYCH AUTORYZOWANYCH SERWISACH UDZIELAMY GWARANCJI

Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się do udzielenia rocznej gwarancji na części zamienne oraz robociznę, na każdą naprawę wykonaną w ich warsztatach.

ZLECONE W SERWISIE USŁUGI WYKONAMY W USTALONYM CZASIE I ZA UZGODNIONĄ CENĘ

Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się do wykonania zleconej w Serwisie usługi w ustalonym czasie i za uzgodnioną cenę.

W przypadku, gdy nie dotrzymano uzgodnionego terminu:

W przypadku napraw dodatkowych (o ile istnieje taka konieczność), po uzgodnieniu z Klientem, ustalany jest nowy termin wykonania naprawy.

W przypadku, gdy uzgodniona cena nie została zachowana:

Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się pokryć koszty napraw wykonanych bez Państwa zgody (patrz następne zobowiązanie).

POKRYJEMY KOSZT NAPRAWY WYKONANYCH BEZ PAŃSTWA ZGODY

Odnośnikiem do tego zobowiązania jest kosztorys ustalony z Klientem w momencie oddania samochodu do naprawy. W przypadku napraw dodatkowych, po uzgodnieniu z Klientem, ustalana jest nowa cena.

W wypadku, gdy uzgodniona cena nie została zachowana:

Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się pokryć koszty napraw wykonanych bez Państwa zgody.

NA CZAS PRZEGLĄDU ZAPEWNIAMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY PO PREFERENCYJNYCH CENACH

Na czas przeglądu samochodu, Autoryzowani Partnerzy Renault zobowiązują się do zapewnienia samochodu zastępczego po preferencyjnych cenach.

VIDEO NA ŻYCZENIE

Jeżeli nie mają Państwo czasu lub możliwości przyjechania do nas, proponujemy film video o wybranym samochodzie używanym.

VIDEO Z PRZEBIEGU NAPRAWY

Na Państwa życzenie prześlemy link z nagraniem naprawy Państwa samochodu w jednym z naszych serwisów mechanicznych.

NASZYM STAŁYM KLIENTOM OFERUJEMY SPECJALNE, UPRZYWILEJOWANE WARUNKI ZAKUPU PRODUKTÓW I USŁUG W PROGRAMIE KLUBU KORZYŚCI RRG Warszawa

Jeżeli jesteście Państwo naszymi stałymi Klientami, zostaniecie objęci programem Klubu Korzyści RRG Warszawa, w którym zobowiązujemy się do zaoferowania Państwu uprzywilejowanych warunków zakupu produktów i usług.

PAMIĘTAMY ZA PAŃSTWA

Zobowiązujemy się przypomnieć Państwu o zbliżającej się wizycie serwisowej, kończącym się ubezpieczeniu lub przeglądzie technicznym w naszych Stacjach Kontroli Pojazdów.

Dane kontaktowe

02-326 Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 156 woj. Mazowieckie http://www.renaultwarszawa.pl/ kontakt@renaultwarszawa.pl tel. 22 5444 444
NIP: 1130009891 REGON: 008203412 KRS: 0000021035

Certyfikat ważny do: