Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Obud Michał Budzinski

Branża: budownictwo - obiekty wykończenia / budowa obiektów pod klucz budownictwo - obiekty wykończenia / przebudowy, dobudowy, rozbudowy - użytkowe projektowanie/dokumentacja/architektura / projekty - budowlano-wykonawcze

Firma Obud Michał Budzinski działa od 2011 roku. 

Zajmujemy się głównie realizacją zamówień publicznych jak i również wykonawstwem obiektów mieszkalnych, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej , specjalistycznych obiektów przemysłowych i produkcyjnych, remontami, wykończeniami, przebudowami, rozbudowami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest województwo wielkopolskie aczkolwiek często wybiegamy również poza jego obszar.
Nasza firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon naszej firmy stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na licznych budowach kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.
Świadczymy usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Współpracujemy z wieloma firmami , wymieniając wzajemne doświadczenia i tworząc zgrany zespół realizujący każde wyzwania budowlane.

Projekt

Oferujemy kompleksowe wsparcie procesu budowlanego – od pomocy przy wyborze działki czy lokalu , poprzez wykonanie koncepcji projektowej, projektu budowlanego i wykonawczego, po projekty wnętrz i mebli. Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami projektowymi i inżynierskimi posiadamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzetelną realizacje powierzonych nam zadań Gwarantujemy sumienną i kreatywną pracę, której efektem są inspirujące , piękne i przemyślane pod względem ekonomii budynki.

Wycena

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.W celu wykonania kompletnej i szczegółowej wyceny wraz z materiałami i wszystkimi pracami towarzyszącymi, oraz w celu kompleksowego wykonania inwestycji od A do Z przez firmę „OBUD” prosimy dostarczyć PRZEDMIAR PRAC z numerami KNR , sporządzony przez projektanta wykonującego projekt lub innego.

Budowa

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych specjalistów, oferujemy Państwu kompleksowe usługi budowlane. Wznosimy obiekty od podstaw przy zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii, dostosowując ich wygląd, parametry oraz rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów. Po wybraniu projektu przystępujemy do realizacji korzystając z materiałów własnych bądź powierzonych. Przeprowadzamy prace w oparciu o wcześniej przygotowane kosztorysy, co pozwala na trzymanie się wytycznych budżetowych.

Dane kontaktowe

62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. 27 Grudnia 14 woj. Wielkopolskie http://www.obud.com.pl biuro@obud.com.pl tel. +48 600 429 170
NIP: 9950149891 REGON: 301030761 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

Henke Sass Wolf - Polska Sp. z o.o
Powiat Grodziski
KPP w Grodzisku Wlkp.
Powiat w Grodzisku Wielkopolskim
Gmina Komorniki
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim