Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

ULTON S.C.

Branża: gastronomia / gastronomia - sprzęt wyposażenie

Jesteśmy firmą z blisko 10 letnim doświadczeniem w branży wyposażenia obiektów gastronomicznych. Na swoim koncie mamy mnóstwo pozytywnie zakończonych inwestycji, między innymi restauracje, kawiarnie, hotele, kantyny wojskowe, stołówki szkolne, kuchnie szpitalne, świetlice wiejskie oraz wiele innych.
Nasza firma zapewni Państwu kompleksową opiekę w zakresie wyposażenia lokalu gastronomicznego. Od projektu poprzez nadzór nad przebiegiem prac aż do końcowego montażu.Ponieważ mamy duże doświadczenie to mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie swojej inwestycji.

Dużą zaletą współpracy z nami niewątpliwie jest wszechstronność.Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, posiadamy serwis, który w razie awarii szybko zaopiekuje się Państwa urządzeniem, zamówi części i wymieni je w miejscu, w którym zainstalowane jest urządzenie.  To wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wszystkie inwestycje i montaże realizujemy we własnym zakresie. Nie wynajmujemy podwykonawców. Pozwala to na wyeliminowanie wielu problemów. Pracujemy w jednym zespole od początku, aż do końca.

Dane kontaktowe

66-400 Gorzów Wlkp., ul. Cicha 10 woj. Lubuskie http://www.ulton.pl/ biuro@ulton.pl tel. 727 777 190
NIP: 5993207908 REGON: 368149990 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

Sanitar
Gmina Skwierzyna
Gmina Witnica