Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Termika Sp. z o.o.

Branża: budownictwo - ciepłownictwo / izolacja termiczna c.o, c.t., sieci cieplnych budownictwo - drogi chodniki place / izolacja akustyczna budownictwo - drogi chodniki place / izolacja akustyczna - przemysłowa, obiektowa klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / instalacje klimatyzacyjne, serwis klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / klimatyzacja, wentylacja - instalacja, serwis klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / urządzenia chłodnicze konstrukcje obiekty inżynierskie / rurociągi przemysłowe - wykonanie, remonty

Grupa doświadczonych, stale podnoszących swoje kwalifikacje pracowników jest do Państwa usług. Nowoczesny park maszynowy zaopatrzony w różnorodne maszyny służące do prefabrykacji elementów blaszanych wpływa na usprawnienie produkcji oraz redukcję kosztów. Termika Sp. z o.o. posiada własne zaplecze transportowo-magazynowe. Prowadzimy wieloletnią współpracę z firmami wykonującymi usługi zarówno izolacyjne jak i powiązane, co daje nam możliwość kompleksowego wykonawstwa, jak i zwiększenia dostępnej mocy produkcyjnej.

Termika Sp z o.o. dąży do stałego doskonalenia poprzez wprowadzenie zintegrowanego systemu zarządzania.

Usługi izolacyjne

Termika Sp. z o.o. prowadzi kompleksowe wykonawstwo usług izolacyjnych w przemyśle morskim, energetyce, petrochemii, branży chłodniczej i powiązanych. W realizowany przez firmę zakres prac wchodzi m.in. izolacja wełną mineralną, szkłem piankowym, elastomerami oraz pianką poliuretanową wraz z wykonaniem poszycia zewnętrznego.

Instalacja klimatyzacji i wentylacji

Firma zajmuje się dostarczaniem i montażem kompletnej instalacji klimatyzacji i wentylacji. Działamy w Polsce na rynku budowlanym, a także w przemyśle morskim w zakresie montażu kanałów i osprzętu. Termika Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych japońskiej marki Mitsubishi Electric.

Produkcja i handel

Termika Sp. z o.o. jest jedną z największych hurtowni materiałów izolacyjnych oraz specjalistycznej chemii budowlanej na terenie Polski północnej. Współpracujemy z partnerami takimi jak Sika, Rockwool, czy Paroc. Sprzedajemy również produkty naszej własnej marki m.in. szpilki i klipsy do izolacji oraz sworznie mostowe „Termika SD”, na które posiadamy aprobatę techniczną oraz Certyfikat CE oraz wiele innych produktów zamieszczonych w katalogu wyrobów produkowanych przez firmę Termika.

Tivar

Oferujemy okładziny TIVAR® dla zbiorników składowych i transportowych. Znakomicie sprawdzają się w warunkach gdzie potrzebny jest odporny na ścieranie materiał jak choćby ładowniach statków, czy zbiornikach na węgiel, czy minerały.

Zasięg

Wykonujemy prace na terenie całej Polski, jak również za granicą. Prace w Skandynawii, Holandii, Francji, czy Wielkiej Brytanii nie są nam obce. Realizowaliśmy również projekty w innych państwach również poza Europą. W związku ze wzrastającymi wymaganiami klienta oraz dążeniem do doskonalenia w 2012 roku rozszerzyliśmy zakres posiadanego od 2001 roku certyfikatu ISO 9001.

Współpraca

Od początku istnienia firmy współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi kontrahentami. Wraz z biegiem czasu i rozwojem firmy zdobywaliśmy zaufanie kolejnych partnerów. W ciągu ostatnich kilku lat zaufali nam kolejni poważni wykonawcy działający w zakresie realizacji instalacji w energetyce.

Dane kontaktowe

80-557 Gdańsk, ul. Narwicka 8 woj. Pomorskie http://www.termika.eu/ Termika@Termika.eu tel. +48 (58) 350 95 00
NIP: 5832201786 REGON: 191384950 KRS: 0000 142749

Certyfikat ważny do:

Referencje

Remontowa Coating & Equipment
Mostostal Zabrze S.A.
LOTOS