Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Schulke Polska sp. z o.o.

Branża: medycyna - laboratoria środki chemiczne / środki do dezynfekcji

Misją firmy schülke jest ochrona ludzi i materiałów przed drobnoustrojami. Dysponujemy szerokim zakresem wysoce specyficznych produktów, a w skład naszej oferty wchodzą porady ekspertów oraz skuteczne usługi. Tworzymy holistyczne rozwiązanie higieniczne na całym świecie. Naszym głównym celem jest skuteczna ochrona przed infekcją oraz kontaminacją. W tym miejscu dowiesz się za pomocą jakich wartości i zasad stawiamy czoła tym wyzwaniom.

Czym się zajmujemy?

Głównym tematem zainteresowań firmy Schulke Polska Sp. z o. o. jest profilaktyka zakażeń szpitalnych, które pozostają z jednej strony, w ścisłym związku z inwazyjnymi technikami diagnostycznymi i leczniczymi, a z drugiej - z biologicznymi cechami hospitalizowanych. Przez profilaktykę zakażeń szpitalnych rozumiemy zespół działań polegający m.in. na zaplanowanym, rutynowym stosowaniu preparatów odkażających.

Dysponując rozległą paletą skutecznych preparatów odkażających doskonałej jakości, jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom naszych partnerów. Przedmiotem naszej oferty są preparaty dezynfekcyjno - myjące i antyseptyczne dla całego obszaru medycznego - tj.:

  • higiena szpitalna, gabinety stomatologiczne i zabiegowe
  • służby ratunkowe
  • domy pomocy społecznej
  • przetwórstwo spożywcze
  • sanatoria
  • salony kosmetyczne
  • przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny
  • oraz w ramach codziennej higieny osobistej

Zapewniamy bezpłatne szkolenia personelu przez naszych przedstawicieli medycznych w zakresie profilaktyki zakażeń i bezpieczeństwa pracy w kontekście stosowania środków odkażających. Proponujemy również bezpłatną pomoc w fachowym doborze preparatów, mając na uwadze ekonomiczne i celowe ich wykorzystanie.

Dane kontaktowe

02-305 Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie 132 woj. Mazowieckie http://www.schuelke.com schulke.polska@schuelke.com tel. +48 22 11 60 700
NIP: 5270010985 REGON: 011557955 KRS: 0000104818

Certyfikat ważny do:

Referencje

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Węgrowie
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy W Lublinie
Zespół Opieki Zdrowotnej W Chełmnie
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie