Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

SCALIO SP. z o.o.

Branża: budownictwo - obiekty wykończenia / budowa obiektów pod klucz budownictwo - obiekty wykończenia / remonty, naprawy, renowacje budownictwo - wodno-kanalizacyjne / woda - uzdatnianie konstrukcje obiekty inżynierskie / hale przemysłowe, konstrukcje stalowe konstrukcje obiekty inżynierskie / rurociągi przemysłowe - wykonanie, remonty utylizacja odpadów oczyszczalnie / rozbudowa budowa oczyszczalni

SCALIO sp. z o.o. to nowoczesna i wszechstronna firma budowlana działająca od 20 lat na wielkopolskim rynku budowlanym. Tradycyjne rzemiosło w połączeniu z nowoczesnymi technologiami budowlanymi otwierają firmie szerokie spektrum kompetencji i możliwość wykonania praktycznie każdego zadania. SCALIO specjalizuje się w konstrukcjach żelbetowych i stalowych oraz kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych. SCALIO to również dynamicznie rozwijający się deweloper. Silną stroną Firmy są projekty rewitalizacyjne i renowacyjne realizowane w strukturach poprzemysłowych i historycznych.

Cięcie plazmowe
Posiadana przez Scalio przecinarka plazmowa SHP to nowoczesne i innowacyjne urządzenie oparte na konstrukcji bramowej. Portal wykonany jest z lekkiego, a zarazem usztywnionego profilu, co gwarantuje dużą dynamikę i precyzję procesu cięcia. Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie informatyki pozwoliły na dostosowanie sprawdzonego i stabilnego sterownika do najwyższych wymagań klientów. Maszyna w standardzie posiada źródło plazmowe w technologii HD (plazma wąskostrumieniowa).

Konstrukcje Stalowe
Hala produkcyjna wyposażona w suwnicę, wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt pozwalają na wykonanie kompleksowych zleceń w zakresie konstrukcji prefabrykowanych.

Scalio Konstrukcje Sp. z o.o. Posiada CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI obowiązujący dla Elementów nośnych oraz ich zestawów wykonanych ze stali w klasie EXC2 wg EN 1090-2 we wszystkich typach budowli zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 305/2011 Parlamentu Europejskiego oraz CERTYFIKAT Inspekcji Zakładu potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych spawania zgodnie z normą EN ISO 3834-2 dla pełnych wymagań jakości.

Instalacje Technologiczne
W ramach realizacji inwestycji polegających na budowie oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody oraz przepompowni, kompleksowo wykonujemy rurociągi ze stali nierdzewnej, układy napowietrzające, urządzenia technologiczne, zbiorniki, pomosty, balustrady.

Dane kontaktowe

64-420 Kwilcz, ul. Orzeszkowo 32 woj. Wielkopolskie http://www.scalio.pl/ scalio@scalio.pl tel. +48 61 29 10 852
NIP: 7870023833 REGON: 630226995 KRS: 0000018290

Certyfikat ważny do:

Referencje

Aqualift Sp. z o.o. Miejska Spółka Komunalna