Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Ośrodek Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy

Branża: szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - bhp szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - biznesowe szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - zawodowe

Ośrodek Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy w Sieradzu istnieje na rynku od 1 kwietnia 1996 roku. Jednostka działa w oparciu o przepisy prawa regulujące status osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą. W latach 1996-1999 Ośrodek funkcjonował jako Przedstawicielstwo Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu, który sprawował bezpośredni nadzór pedagogiczny i organizacyjno – dydaktyczny. Współpraca ta zaowocowała uzyskaniem przez nasz ośrodek w 2003 roku tytułu „Partner Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy” – jednego z dziewięciu wyróżnień przyznanych wówczas w kraju.

Właścicielem firmy jest Mariusz Krzyżański – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy prowadzonych w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu. Szef firmy posiada wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Certyfikat kompetencji wykładowcy tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie prawnej ochrony pracy. Posiada on bogate 30-letniej doświadczenie zawodowe, w tym ponad 25-letnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy.

„Dla Ciebie ciągle się rozwijamy”

Dane kontaktowe

98-200 Sieradz, ul. Wojska Polskiego 42 woj. Łódzkie http://www.szkoleniasieradz.pl/ oskdop@zdnet.pl tel. 43 827 46 12
NIP: 8291047937 REGON: 730263450 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje