Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

DR. WEIGERT POLSKA Sp. z o.o.

Branża: medycyna - laboratoria środki chemiczne / środki do dezynfekcji sprzątanie pielęgnacja - obiektowa / dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Wraz z postępem technicznym XX wieku, dostępne stały się metody maszynowego mycia i dezynfekcji w przemyśle i różnych branżach. Firma Dr. Weigert towarzyszy temu procesowi od początku. Nasze innowacyjne produkty i koncepcje były i są punktem odniesienia dla pierwszorzędnych wyników. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo, jesteśmy, w związku z tym, przez dziesięciolecia liderem w projektowaniu profesjonalnych rozwiązań systemowych, w maszynowym myciu i dezynfekcji w medycynie i laboratoriach, obszarach zbiorowego żywienia, jak również przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym.

Higiena w medycynie – perfekcyjna obróbka instrumentów

Nie ma obszaru bardziej wrażliwego na sprawy higieny niż medycyna. I w żadnej innej dziedzinie firma Dr. Weigert nie jest zaangażowana tak bardzo w wyznaczanie najwyższych światowych standardów higieny.

Wspólnie z partnerami z branży opracowujemy i stale doskonalimy maszynowe procesy przygotowania instrumentów i urządzeń medycznych. Nie bez powodu firma Dr. Weigert od wielu lat jest liderem na rynku innowacyjnych metod obróbki i aplikacji, nie tylko prostych, bezpiecznych i ekonomicznych, ale także chroniących czyszczony materiał co pozwala zachować jego wartość.

Rozwiązania systemowe

Nasze kompetencje obejmują wszystkie elementy koncepcji higieny, od analizy potrzeb, przez raalizację, do zapewnienia jakości. Dopasowanie do Państwa specyficznych wymagań zapewniamy dzięki praktycznemu wdrożeniu i regularnemu przeglądowi procedur.

Technika dozująca

Technika dozująca i sterująca firmy Dr. Weigert przekonuje w szczególności wydajnością i bezpieczeństwem stosowania przez personel. Dotyczy to zarówno centralnych systemów dozujących umożliwiających rejestrowanie danych procesowych, jak i akcesoriów dozujących oraz urządzeń mieszających.

Perfekcyjna higiena kuchenna

W profesjonalnej kuchni higiena odgrywa bardzo ważną rolę. W obszarze mycia maszynowego, higieny pomieszczeń oraz personelu bezpieczeństwo może zapewnić jedynie partner wyróżniający się wysokiej jakości produktami i fachową wiedzą. Dr. Weigert jest takim właśnie partnerem, który wspiera Państwa stale i skutecznie.

Przemysł spożywczy, farmaceutyczny i kosmetyczny

Zarówno w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, mleczarskim, spożywczym czy też w produkcji napojów uzyskanie wysokiej jakości produktów w długiej perspektywie czasu, z zachowaniem zgodności z wymogami i przepisami prawnymi, jest nieosiągalne bez bezpiecznego mycia i dezynfekcji w procesie produkcji.

Właśnie w takich zagadnieniach specjalizuje się Dr. Weigert.

Dowodzi tego wiele pionierskich osiągnięć w obszarze automatycznego mycia i dezynfekcji: innowacyjne linie produktów w połączeniu z najnowszymi aplikacjami i technologiami zapewniają bezpieczeństwo podczas produkcji nienagannie higienicznych wyrobów.

Dane kontaktowe

01-531 Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6d woj. Mazowieckie http://www.drweigert.com/pl/ office_pl@drweigert.com tel. +4822 6160223
NIP: 1131966985 REGON: 013053265 KRS: 0000045855

Certyfikat ważny do:

Referencje

Apteka Szpital w Szczecinku
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Kozienicach