Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Budex Geosyntetyki Sp. z o.o.

Branża: budownictwo - sanitarno-hydrauliczne / instalacje sanitarne w budynkach stolarka/drewno / drewno budowlane, przemysłowe inne / niwelacje terenu roboty ziemne

OD KILKUNASTU LAT ZAJMUJEMY SIĘ WSZELKIMI SYNTETYKAMI STOSOWANYMI W BUDOWNICTWIE I INŻYNIERII ŚRODOWISKA.

Wcześniej działaliśmy pod firmą P.P.H.U. BUDEX, jednakże ciągły rozwój wymusił konieczność zmiany formuły prowadzonej działalności - stąd też zmiana w 2011 roku osobowości prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością - BUDEX GEOSYNTETYKI SP. Z O. O.

STALE WSPÓŁPRACUJEMY Z GRUPĄ OKOŁO 200 SKŁADÓW BUDOWLANYCH I FIRM WYKONAWCZYCH.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: geomembrany, geowłókniny, geotkaniny, maty antyerozyjne, maty drenażowe, geosiatki, geokraty, agrotkaniny i agrowłókniny, membrany dachowe, folie budowlane i izolacyjne, wiatroizolacje, membrany basenowe i do oczek wodnych, paroizolacje, membrany do izolacji poziomej i pionowej fundamentów, bentomaty, geokompozyty, kraty trawnikowe i inne wyroby z tworzyw sztucznych mające zastosowanie w inżynierii, ochronie środowiska i budownictwie - więcej informacji na stronie: www.budex.net.
Drugą gałęzią naszej działalności jest kompleksowe WYKONYWANIE USZCZELNIEŃ GEOMEMBRANĄ (ZGRZEWANIE) między innymi: oczyszczalni ścieków, stacji benzynowych, tac zbiorników, niecek basenów, zbiorników wodnych, składowisk odpadów przemysłowych, parkingów, placów demontażu samochodów („szrotów”) i tym podobnych obiektów.

Nasza oferta asortymentowa jest ciągle poszerzana i uaktualniana o nowe produkty. Wszystkie oferowane przez nas produkty są na bieżąco uzupełniane w naszych magazynach, co daje pewność firmom współpracującym z nami, iż nie nastąpi jakikolwiek przestój w ich pracy. Równocześnie gwarantujemy wysoką jakość materiałów i usług przy konkurencyjnych cenach.

DEWIZĄ NASZEJ FIRMY JEST REALIZACJA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE.

Proponujemy Państwu zawsze fachową i miłą obsługę. Działamy szybko i sprawnie. Każdy Klient i jego zamówienie jest traktowany z najwyższą powagą i dbałością o jego satysfakcję z dokonanego wyboru.

Dane kontaktowe

43-332 Pisarzowice, ul. Bielska 99C woj. Dolnośląskie http://geomembrana.pl/ biuro@geomembrana.pl tel. 793 030 686
NIP: 9372659094 REGON: 242756294 KRS: 0000398761

Certyfikat ważny do:

Referencje

BUDAR LOGISTIC Sp. z o.o.
FA MATLAG
Grupa CLS Marcin Ćwierdziński
KB POMORZE Sp. z o.o.
Niko Sp. z o.o. Sp. k.
PAVIMENTAL Polska Sp. z o.o.
PHU SAW Danuta Sawicka
SKANSKA S.A.
Zakład Wodno-Melioracyjny S.C.