Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Consatche S.C.

Branża: komputery informatyka internet / drukarki, skanery, monitory komputery informatyka internet / komputery pc, serwery komputery informatyka internet / notebooki, laptopy, palmtopy komputery informatyka internet / oprogramowanie - komputerowe

Jesteśmy młodym zespołem wywodzącym się ze struktur jednego z największych dystrybutorów IT w Polsce. Doświadczenie zdobyte w trakcie 10cio letniej pracy w dziale sprzedaży pozwoliło nam z łatwością wystartować w tej specyficznej branży jaką jest IT. Dzięki wieloletniej pracy w korporacji nauczyliśmy się systematyczności i staranności, co pozwala nam działać szybko i na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą być pewni, że każde powierzone nam zadanie będzie wykonane z najwyższą starannością a także w krótkim czasie. Możecie być Państwo pewni, że ceny jakie oferujemy są najniższe a wachlarz usług bardzo szeroki. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki współpracy z wiodącymi dystrybutorami w Polsce i za granicą jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo szerokie portfolio produktowe. Wychodzimy jednak z założenia, że jeżeli ktoś może wszystko to nie może nic. Dlatego staramy się skupiać na pracy z wiodącymi światowymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i najwyższą jakość świadczonych usług.

Główni producenci, których rozwiązania proponujemy Państwu to:

- Dell – pełne oferta: serwery, komputery stacjonarne oraz AiO, notebooki, monitory

- Hewlett Packard – pełne portfolio: serwery i storage, drukarki oraz materiały eksploatacyjne, monitory, komputery stacjonarne, laptopy, terminale, AiO, rozwiązania sieciowe (HP Procurve).

- Microsoft – wszelkiego rodzaju licencje zarówno wersje pudełkowe jaki i produkty elektroniczne (MOPL, ESD)

- Samsung – Telewizory, monitory, LFD, terminale, telewizory hotelowe, tablety

- Epson – drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne

- Kyocera – drukarki oraz materiały eksploatacyjne

- Lenovo – notebooki, komputery oraz monitory

- D-link – pełna oferta producenta

- Canon - pełna oferta producenta

Nasza oferta to: 

- Laptopy i komputery

- Serwery i storage

- Drukarki oraz materiały eksploatacyjne

- Oprogramowanie 

Dane kontaktowe

03-287 Warszawa, ul. Leona Berensona 55H/108 woj. Mazowieckie http://www.consatche.pl/ biuro@consatche.pl tel. + 48 793 981 848
NIP: 7010376621 REGON: 146631227 KRS:

Brak certyfikatu.