Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

KAMINO Sp. z o.o. Sp.K.

Branża: elektrotechniczne urządzenia / akumulatory, baterie, ładowarki elektrotechniczne urządzenia / drobny sprzęt elektrotechniczny, lutownice elektrotechniczne urządzenia / spawalnicze urządzenia, elektrody gazownictwo / gaz ziemny, maszyny/urządzenia/mechanika / armatura przemysłowa, zawory

KAMINO to uznany na rynku rodzimym producent gazów technicznych i spożywczych. Siedziba główna naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Żywieckiej 21A, zaś odział w Radziejowicach przy ulicy Mszczonowskiej 6. Obsługujemy Klientów przede wszystkim z województwa mazowieckiego.

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, przez co wspieramy polską gospodarkę. Doświadczenie zdobywane od 1992 roku pozwala nam oferować gazy techniczne i spożywcze najwyższej jakości.

Idea naszego działania opiera się na zasadach konstruktywnej współpracy. Szczególną wagę przywiązujemy do obsługi Klienta, starając się za pomocą dostępnych środków zaspokajać jego oczekiwania. Dzięki takiej polityce działania najczęściej nawiązujemy długofalowe relacje z odbiorcami naszych gazów technicznych i spożywczych.

Posiadamy własną napełnialnię gazów. Ponadto świadczymy usługi:
legalizacja butli,
wymiany zaworów,
czyszczenie butli,
malowanie butli.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą gazów technicznych i spożywczych oraz pozostałych produktów - sprzętu spawalniczego, materiałów ściernych oraz artykułów pochodnych. Klientom zapewniamy transport zakupionych u nas produktów.

Dane kontaktowe

02-495 Warszawa, ul. Żywiecka 21A woj. Mazowieckie http://kamino.pl/ kamino@kamino.pl tel. 22 667 00 26
NIP: 5222170219 REGON: 012743849 KRS: 0000587129

Certyfikat ważny do:

Referencje

MPWiK w m.st Warszawie S.A.