Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Agencja Ochrony Osób i Mienia Roma Romuald Stańczyk

Branża: ochrona osób mienia konwojowanie / dozór mienia i osób

O NAS

Agencja Ochrony Osób i Mienia „ROMA” powstała w 1994 roku. Działamy na podstawie koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Ochraniamy obiekty państwowe, prywatne oraz zabezpieczamy imprezy masowe. Ponadto wykonujemy profesjonalnie przewozy konwojowe oraz instalujemy urządzenia alarmowe.

Nasze zaangażowanie i solidność zostały docenione przez Klientów. Dzięki silnej pozycji Agencji Ochrony „ROMA” na wymagającym rynku warszawskim postanowiliśmy rozszerzyć teren świadczenia naszych usług na inne miasta

Od 1997 Agencja Ochrony „ROMA” jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców „OCHRONA” skupiającego firmy świadczące swoje usługi w sposób rzetelny, profesjonalny z poszanowaniem interesów Zleceniodawców, prawa i etyki zawodowej. Każdego roku nasza firma otrzymuje certyfikat Związku potwierdzający wysoki poziom wykonywanych usług

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku już od blisko 25 lat. Zaufało nam wiele osób, których mienie ochraniamy.

W czasie wykonywania naszych usług stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientami. Systematycznie spotykamy się z Nimi, by omówić ewentualne uwagi i wymienić poglądy na temat systemu zabezpieczenia. Wszystko po to, by w najlepszy możliwy sposób wykonywać swoje obowiązki.

Siłą naszej firmy są ludzie. Wysokie wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy umożliwiają nam wybranie najlepszych. Nasi pracownicy biorą ponadto udział w licznych szkoleniach i zajęciach doszkalających, by wykonywać powierzone im zadania na najwyższym poziomie. Ponadto stosujemy nowatorskie systemy organizacji. Nasza firma dysponuje całodobowym centrum nadzoru, które nie tylko kontroluje pracowników ale w razie sytuacji kryzysowych nadzoruje i koordynuję współpracę ze służbami i instytucjami państwowymi.

Dane kontaktowe

01-932 Warszawa, ul. Estrady 70c woj. Mazowieckie http://roma.waw.pl/ biuro@roma.waw.pl tel. (022) 839-04-18
NIP: 5271079795 REGON: 010757920 KRS:

Certyfikat ważny do:

Referencje

Sąd Rejonowy W Węgrowie