Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

PHU BESKID PLUS sp.j. Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna

Branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb. / archiwizacja dokumentów, zabytki konserwacje / konserwacja dzieł sztuki

Beskid Plus to rodzinna firma, którą prowadzimy od początku lat 90. z moim wieloletnim przyjacielem, a od kilku lat - także z naszymi synami. Ponad 20 lat temu jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy bezkwasowe opakowania do przechowywania zbiorów. Dzięki bliskiej współpracy ze środowiskiem polskich archiwistów i uważnemu śledzeniu europejskich i globalnych trendów w archiwistyce, nasza oferta przez lata się rozrastała.

Obecnie jesteśmy liderem branży opakowań do długoterminowego przechowywania zbiorów w Polsce. Zaczynaliśmy od jednego rodzaju tektury bezkwasowej i jednej konstrukcji pudła kopertowego w kilku rozmiarach. Dzisiaj potrafimy stworzyć optymalne opakowanie dla niemal każdego obiektu archiwalnego, bibliotecznego czy muzealnego.

Doskonale wiemy, że właściwe przechowywanie zbiorów to nie jest kwestia abstrakcyjna, zajmująca jedynie garstkę archiwistów pracujących w niedostępnych instytucjach. Jest to sprawa dotycząca nas wszystkich - jako osób uczestniczących w kulturze, jako czytelników i jako obywateli. To problem ocalenia dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń, kwestia kulturowego „być albo nie być”.

Jesteśmy świadomi tej odpowiedzialności, dlatego naszymi wartościami są:

Najwyższa jakość - Począwszy od wyboru papierów, kartonów i tektur, które sprowadzamy z wielu miejsc Europy i świata, poprzez zastosowanie odpowiednich klejów, tasiemek i innych akcesoriów, aż po wykonanie opakowania - na każdym etapie staramy się, aby wysoka jakość była naszym wyróżnikiem.

Indywidualne podejście - Wiemy, jak różnorodne bywają zabytkowe kolekcje i jak wymagające są niektóre obiekty. Nasza oferta standardowych pudeł i teczek stanowi jedynie punkt wyjścia. Dzięki własnej pracowni projektowania i produkcji opakowań potrafimy sprostać najbardziej nietypowym zamówieniom.

Precyzja wykonania - Kilka milimetrów może czynić wielką różnicę. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dzięki zaawansowanym technologicznie ploterom i nowoczesnym maszynom introligatorskim nasze opakowania produkowane są z najwyższą precyzją. 

 

Kim są nasi klienci?

Nasze opakowania chronią najcenniejsze archiwalia, najstarsze woluminy polskich bibliotek i najbardziej unikatowe zbiory muzealne. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych instytucji. Do grona naszych klientów należą m.in.:

Archiwa Państwowe,

Biblioteka Narodowa,

Archiwum Główne Akt Dawnych,

Archiwum Akt Nowych,

Zamek Królewski na Wawelu,

Zamek Królewski w Warszawie,

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie,

Muzeum Narodowe w Krakowie,

Muzeum Narodowe w Warszawie,

Austriacka Biblioteka Narodowa,

Państwowe Zbiory Sztuki w Dreźnie.

Dane kontaktowe

43-400 Cieszyn, ul. Towarowa 3 woj. Śląskie http://beskidplus.com.pl/ archiw@beskidplus.com.pl tel. +48 33 470 77 87
NIP: 5482075995 REGON: 070919527 KRS: 0000101002

Certyfikat ważny do:

Referencje

Instytut Pamięci Narodowej
Urząd Miasta Rybnika
Urząd Miejski w Sosnowcu