Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Handlowe "Magnus" Piotr Filipowicz

Branża: automatyka elektronika / estradowe wyposażenie sprzęt szkolny dydaktyczny sportowy / muzyczne instrumenty

Historia firmy Magnus rozpoczęła się w 1990 roku w Zamościu. Ponad dwie dekady współpracy z klientami zaowocowało wielkim doświadczeniem, rzeszą zadowolonych muzyków oraz silną pozycją na polskim rynku instrumentów muzycznych. 

W ofercie sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów instrumentów takich jak instrumenty strunowe szarpane, smyczkowe, klawiszowe, instrumenty dęte czy perkusyjne. Znalezienie odpowiedniego sprzętu nie będzie już problemem, ponieważ w gamie instrumentów znajdą Państwo marki takie jak znany większości GibsonFenderYamahaSchecter, a dzięki dobrej współpracy z dystrybutorami, spotkać można także instrumenty marek takich jak Jay TurserLuna czy James Neligan, które wkroczyły na nasz rynek stosunkowo niedawno. Sklep sprzedaje sprzęt także na serwisie aukcyjnym Allegro i znajdą go Państwo pod nazwą magnusmusic. Status Standardu Allegro świadczy o tym, że klient po dokonaniu zakupu jest zawsze zadowolony. Jeżeli szukają Państwo sprzętu, którego nie ma na stronie internetowej, wtedy najlepszym sposobem na rozwiązanie takiego problemu jest kontakt ze sklepem, dzięki czemu towar będzie mógł zostać zamówiony na specjalne życzenie klienta.

Sklep Magnus to jednak nie tylko instrumenty. W ofercie znajduje się także cała gama sprzętu oświetleniowegonagłośnieniowegostudyjnego a także sprzęt DJ. Ponadto firma Magnus to nie tylko sklep, to także doskonały partner, który zaprojektuje i wykona nagłośnienia sal konferencyjnych, wykładowych oraz obiektów sportowych, systemy tłumaczeń językowych a także instalacje radiowęzłowe. 

W sprzedaży znajdą państwo również szeroki asortyment związany z zestawami nagłośnieniowymi, projektorami multimedialnymi oraz oświetleniem reklamowym, projekcyjnym, teatralnym i dyskotekowym, a to tylko potwierdza fakt, że świadczenia usług firmy są szerokie i rzetelne.

Sklep posiada cztery oddziały, Salon Alt znajduje się w Lublinie przy ulicy Wolskiej 11, Salon Sopran znajdą Państwo w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 53, trzeci, noszący nazwę Bas, w Chełmie przy ulicy Lwowskiej 13B a także otwarty w 2015 roku Salon w Krakowie przy ulicy Surzyckiego 16. Dzięki czterem lokacjom sklepów, klient będzie miał większą szansę na dostępność towaru, a to bardzo ważne dla każdego komu zależy na tym by otrzymać zamówiony przez siebie sprzęt w jak najkrótszym czasie. Kolejną zaletą czterech oddziałów firmy jest możliwość zapoznania się z instrumentem przed złożeniem zamówienia. Jeżeli w danym sklepie nie będzie sprzętu który interesuje klienta, istnieje możliwość sprowadzenia go z oddziału, który dany towar posiada, dzięki czemu czas zamówienia jeszcze bardziej się skraca.

Firma Magnus dba o klienta już od ćwierćwiecza, co potwierdza ilość zadowolonych osób. Sklep jest polecany na stronach internetowych i forach muzycznych, co świadczy o dużym zaufaniu i dobrych opiniach, które wyrobili sobie klienci. Oferta sklepu jest bardzo szeroka i znajdują się w niej nie tylko instrumenty, sprzęty nagłośnieniowe czy oświetleniowe, ale także usługi związane z nagłośnieniem i oświetleniem imprez. Sprzęt którego nie znaleźli Państwo na stronie internetowej może zostać zamówiony dla indywidualnego klienta a wciąż poszerzająca się gama produktów sklepu oznacza, że pomimo dużego doświadczenia i długiej historii, firma Magnus wciąż się rozwija, w myśl zasady „kto stoi w miejscu, ten się cofa”. Jeżeli szukają Państwo taniego sprzętu, ekskluzywnych instrumentów czy fachowych usług oświetleniowych i nagłośnieniowych, odwiedźcie sklep osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej, a wykwalifikowana ekipa na pewno nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Dane kontaktowe

22-400 Zamość, ul. Piłsudskiego 53 woj. Małopolskie http://hurtowniamuzyczna.pl magnus@hurtowniamuzyczna.pl tel. 503 37 00 00
NIP: 9220007411 REGON: 951085230 KRS:

Certyfikat wygasł:

Referencje

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Kraków
Państwowa Szkoła Muzyczna Starachowice
Państwowa Szkoła Muzyczna Jasło
Państwowa Szkoła Muzyczna I I Ii St. Im. Mieczysława Karłowicza W Mielcu
SM Świątniki Górne