Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

" Milex "Józef Milewski

Branża: melioracje regulacje rzek / systemy melioracji i nawadniania

Firma MILEX oferuje automatyczne systemy nawadniania terenów zieleni oraz wszelkich aplikacji rolnych.

Od 1983 roku zajmujemy się produkcją elementów do systemów nawadniania. Ciągłe dążenie do poprawy jakości, nowoczesny park maszynowy, odpowiednio wyselekcjonowane surowce oraz wdrażanie nowoczesnych technologii sprawiają, że wyroby naszej firmy od wielu lat cieszą się zaufaniem Klientów. Mamy przyjemność reprezentowania światowych liderów w produkcji elementów systemów nawadniania – firmę Hunter Industries (od 2009) i Rivulis (poprzednio John Deere Water) - oraz jako wyłączny dystrybutor na Polskę - Nelson Irrigation Corporation. Ponadto ofertę uzupełniamy bezpośrednim importem produktów takich firm jak: Dosatron InternationalEurodripGalconDROPRain SpaPlastica AlfaAutomat, PalaplastIrritec i wielu innych. Bezpośrednia współpraca ze światowymi producentami pozwala nam utrzymywać atrakcyjne ceny.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania systemów nawadniania oraz współpracujemy z firmami montażowymi wykonującymi usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszej firmie. Od wielu lat wdrażamy niezbędne urządzenia do produkcji w rolnictwie, upraw polowych i pod osłonami oraz terenów zieleni. Wszechstronne i wieloletnie doświadczenie połączone z szeroką wiedzą pozwala także na opracowanie projektów modernizacji starszych systemów nawadniających.

Systemy nawodnieniowe wykonane na bazie sprzętu firmy MILEX charakteryzują się dużą niezawodnością w czasie niekorzystnych warunków pogodowych oraz umożliwiają efektywne działanie, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Bez względu na wielkość i skalę projektu można zawsze oczekiwać rozwiązań przyjaznych dla środowiska, indywidualnego podejścia do każdego obiektu i jego możliwości, użycia produktów sprawdzonej dokładności, niezawodności i wytrzymałości.

Ponad trzy dekady działalności pozwoliły nam zgromadzić spory bagaż doświadczeń, który przyczynił się do zdobycia zaufania i lojalności Klientów. Nasza silna pozycja na rynku dostawców sprzętu i technologii do nawodnień jest rezultatem bogatej i ciekawej oferty, którą wciąż uzupełniamy o coraz to nowe produkty, ciągłej dbałości o jakość i standard obsługi Klienta oraz wieloletniego doświadczenia.

Koncentrujemy się na tym, aby nawadnianie było sztuką efektywnego łączenia potrzeb wodnych roślin z optymalizacją podawanych dawek wody oraz minimalizacją zużytej energii. Wierzymy, że nawadnianie - szczególnie owoców i warzyw - jest konieczne do poprawy standardu wciąż rosnącej ludzkiej populacji. Woda jest jednym z najcenniejszych zasobów Ziemii, a przecież w przyszłości będziemy musieli produkować więcej żywności przy mniejszych ilościach wody. Dzięki naszej wyselekcjonowanej ofercie możesz mieć pozytywny wpływ na środowisko.

Prowadzimy szkolenia dla Klientów hurtowych i Instalatorów z zakresu naszej oferty i wprowadzanych nowości, a także z montażu systemów nawadniania na terenach zieleni i w aplikacjach rolnych. Ponieważ jesteśmy jedną z najstarszych firm nawodnieniowych w Polsce możemy się podzielić naszym bogatym doświadczeniem.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom Klientów posiadamy sieć dystrybutorów na terenie całego kraju oraz prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich.

Dane kontaktowe

09-530 Dobrzyków, ul. ul. Obrońców Dobrzykowa 3 woj. Mazowieckie http://www.milex.pl milex@milex.pl tel. +48 24 277 52 22
NIP: 9710037276 REGON: 611151743 KRS:

Certyfikat wygasł: