Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

P.W. "Stachyra" Stanisław Stachyra

Branża: konstrukcje obiekty inżynierskie / kontenery przemysłowe, mieszkalne materiały prefabrykaty budowlane / kamień, kruszywa rozbiórki wyburzenia / usługi kruszenia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „STACHYRA” w branży budowlanej działa od 1998 r. Świadczymy swoje usługi dla innych firm budowlanych, przedsiębiorstw oraz odbiorców detalicznych z Lublina i okolic. Nasza oferta składa się z wielu fundamentalnych usług budowlanych, począwszy od transportu materiałów, poprzez niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, wyburzenia, rozbiórki i wykopy, niwelacje terenu, wbijanie larsenów oraz wywóz kontenerów z gruzem, aż po wynajem sprzętu oraz wszystko, co kryje się pod hasłem „roboty budowlane”.

Kopalnia piachu w Lublinie i nie tylko – nasza szeroka oferta

Na terenie Lublina i okolic świadczymy transport sypkich materiałów budowlanych oraz sprzedajemy kruszywo budowlane. Dzięki własnej kopalni możemy oferować szeroki wybór materiałów w najlepszych w całym województwie lubelskim cenach. Są to m.in.:

  • piach podsypkowy,
  • piach siany,
  • piach do tynków,
  • pospółka, 
  • żwir,
  • kruszywo drogowe,
  • ziemia,
  • torf.
  • W stałej sprzedaży posiadamy także kruszywo budowlane o najróżniejszym przeznaczeniu, m.in. kliniec, tłuczeń czy grys. Na życzenie sprowadzamy również inne, nietypowe rodzaje kruszyw.

Kruszywa i usługi budowlane – dlaczego my?

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniego okresu działalności pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, nie zapominając o fachowym, rzetelnym i solidnym wykonaniu. Nasze działania wykonujemy terminowo dzięki dobrze zarządzanemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników. Wszystko to sprawia, że jesteśmy rzetelnym, godnym zaufania partnerem, co potwierdzają liczne referencje od naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane kontaktowe

20-234 Lublin, ul. Metalurgiczna 13k woj. Lubelskie http://www.pwstachyra.pl/ biuro@pwstachyra.pl tel. 605 133 133
NIP: 7171184631 REGON: 430962246 KRS:

Certyfikat wygasł:

Referencje