Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

"Bittner Andrzej i Roman" Sp.j.

Branża: papier folie opakowania / opakowania foliowe papier folie opakowania / opakowania plastikowe

Początkowo zaopatrywaliśmy rynek lokalny jednak w szybkim tempie zaczęliśmy podbijać rynki zagraniczne, by dziś stać się największym producentem naczyń jednorazowych z krajowym kapitałem w Polsce. Zajmujemy się produkcją naczyń z folii Polipropylenowej oraz Polistyrenowej.

W naszej ofercie znajdziecie państwo:
- Naczynia jednorazowe PP oraz PS
- Sztućce
- Opakowania dla gastronomii
- Pojemniki na pieczarki
- Pojemniki degustacyjne
I wiele innych, ponieważ jesteśmy w stanie wyprodukować każdy produkt i zrealizować wiele pomysłów.
 
Naczynia i opakowania jednorazowe to wygodny sposób transportu, przechowywania oraz podawania żywności w najróżniejszych sytuacjach. Oferowane przez nasza firmę pojemniki plastikowe wyróżni prosta, nowoczesna stylistyka, funkcjonalny podział naczyń na komory i wygodne zamknięcia. Pojemniki wykonane są z materiału wysokiej jakości i o odpowiedniej grubości, dzięki czemu są trwałe i ekonomiczne.
Cały czas rozwijamy się i zwiększamy zasięg produkcji podążając za najnowszymi trendami i zapotrzebowaniem rynku. Obecnie w naszej ofercie znajdują się naczynia produkowane metodą termo formowania oraz wtrysku na maszynach Illig, Kiefel, Jon Wai, Reifenhäuser i Breyer. Cały czas dążymy do nieograniczonych możliwości produkcyjnych unowocześniając nasz park maszynowy.

Dane kontaktowe

05-850 Ożarów Mazowiecki., ul. Poznańska 129/133 woj. Dolnośląskie http://www.bittner.waw.pl biuro@bittner.waw.pl tel. (+48 22) 721-70-80
NIP: 5340002555 REGON: 012086162 KRS: 0000073008

Brak certyfikatu.