Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtpol Sp. z o.o.

Branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy / materiały piśmienne artykuły biurowe osprzęt biurowy / tonery, kartridże, tusze artykuły gospodarstwa domowego / chemia gospodarcza artykuły gospodarstwa domowego / sprzęt rtv, konsole komputery informatyka internet / komputery pc, serwery odzież tekstylia / odzież robocza

P.W "HURTPOL" jest Firmą prywatną i zajmuje się już blisko od 11 lat kompleksowym zaopatrzeniem zakładów pracy w artykuły chemii gospodarczej, sprzęt AGD i RTV, artykuły biurowe, środki czystości, sprzęt komputerowy, materiały eksploatacyjne, ścierne, armaturę przemysłową, a przede wszystkim odzież roboczą i worki na śmieci do segregacji odpadów.
Potrzeby Klienta w obecnych czasach powodują podejmowanie szeregu działań związanych z podnoszeniem poziomu usług jak również handlu. Osiąganie wysokiej zyskowności ma bezpośredni związek z jakością Firmy. Efekt ten możliwy jest przy zaangażowaniu obu stron: firmy HURTPOL oraz przyszłego Klienta, konkurencyjności cen i gwarantowanej wysokiej jakości obsługi.
Od początku naszej działalności, konsekwentnie dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, realizując zamówienia w sposób rzetelny a przede wszystkim terminowy.

Negocjacje handlowe prowadzimy przy zachowaniu elastyczności, uwzględniając oczekiwania i uwagi naszych Klientów:
- negocjujemy ceny niezależnie od wielkości zamówienia;
- stosujemy wydłużone terminy płatności, na życzenia Klienta;
- towar dostarczamy również własnym transportem.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie, który może się pochwalić współpracą z wykwalifikowanymi jak i renomowanymi partnerami w sferze zaopatrzenia materiałowego, co zapewnia szybki i efektywny rozwój firmy, a naszym Klientom daje możliwość wdrażania nowoczesnych technologii oraz podnoszenia wydajności i zyskowności.
Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie u Państwa uznanie pod względem jakościowym i cenowym, czego efektem będzie kontynuacja współpracy.

Dane kontaktowe

40-852 Katowice, ul. Żeliwna 41 woj. Śląskie http://www.hurtpol.com.pl biuro@hurtpol.com.pl tel. +48 32 251 84 14
NIP: 6341058239 REGON: 273084991 KRS:

Brak certyfikatu.