Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Protektor S.A.

Branża: odzież tekstylia / obuwie

PROTEKTOR SA to spółka z polskim kapitałem, która obecnie jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Produkty spółki docierają do ponad 3000 klientów na ponad 30 rynkach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Ich wysoka jakość została potwierdzona licznymi certyfikatami (AQAP, ISO, WE, TUV, SD) i patentami.

Posiadamy własne biura projektowe ( w Polsce i Niemczech), w których możemy zaprojektować, każdy, nawet najbardziej zaawansowany model obuwia spełniający indywidualne życzenia i upodobania klienta. A dzięki nowym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia oraz własnym laboratoriom (Polska i Niemcy) sprawdzającym jakość wykonania, użyte materiały, parametry użytkowe bierzemy pełną odpowiedzialność za produkt.

Poświadczeniem jakości i rzetelności wykonania są liczne certyfikacje na poszczególne modele i grupy obuwia oraz certyfikaty poświadczające systemy zarządzania jakością. Grupa Kapitałowa Protektor jest czołowym producentem obuwia zawodowego, bezpiecznego, trekkingowego, militarnego i strażackiego w Europie. Nasze produkty dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, wysokiej jakości produkcji oraz szerokiej ofercie znajdują odbiorców w wielu gałęziach przemysłu i usługach.

Dane kontaktowe

20-277 Lublin, ul. Vetterów 24a-24b woj. Lubelskie http://www.protektorsa.pl info@protektorsa.pl tel. +48 81 532 22 31
NIP: 7120102959 REGON: 430068516 KRS: 0000033534

Brak certyfikatu.