Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Varia Tech Sp. z o.o.

Branża: środowisko naturalne ekologia / energia eko - biogazownie środowisko naturalne ekologia / energia eko - urządzenia, instalacje środowisko naturalne ekologia / energia eko słoneczna - solary, fotowoltaika środowisko naturalne ekologia / energia eko wiatrowa - farmy wiatrowe

Varia Tech Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologii dla energetyki i inżynierii środowiska. Zespół doświadczonych inżynierów o wysokich kwalifikacjach świadczy usługi doradcze w zakresie implementacji i serwisu zaawansowanych technologii. Wspieramy klienta na każdym etapie inwestycji od przygotowania projektu aż po jego realizację.

Firma realizuje zlecenia na obszarach: telekomunikacji i elektroniki, instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej, technologii inżynierii środowiska oraz energetyki. T4B posiada grono własnych doświadczonych specjalistów w tym: inżynierów, informatyków, elektryków, elektroników, programistów, analityków i projektantów, a także instalatorów. Sprawia to, że jest w stanie sprostać powierzonym zadaniom samodzielnie i profesjonalnie.

Nasze usługi obejmują projektowanie i wykonawstwo instalacji:
-Kotłów na biomasę
-Układów kogeneracyjnych, zarówno z wykorzystaniem turbin parowych jak i układów ORC
-Fotowoltaiki
-Kompletnych farm wiatrowych

Działamy nieprzerwanie od 1988 roku. Naszą dewizą od zawsze było zdanie: „Firma tyle jest warta ile warci są ludzie, którzy ją współtworzą”.
W ciągu ponad 25-letniej historii zespół składał się z wielu różnych specjalistów. Z niektórymi z nich wciąż współpracujemy, inni z powodzeniem kontynuują kariery w nauce, przemyśle oraz biznesie – zarówno w kraju jak i za granicą.
Dziś trzon firmy Varia-Tech stanowią ludzie, którzy w niezmienionym składzie, współpracują ze sobą od ponad dziesięciu lat.

Nasza misja to świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie doradztwa, sprzedaży i promocji innowacyjnych projektów z szerokiego spektrum zagadnień i inwestycji związanych z technologiami i usługami związanymi z energetyką odnawialną i ochroną środowiska. W przeciwieństwie do wielu innych firm nie przyjmujemy dużej ilości „sztampowych” zleceń – wybieramy trudne i ciekawe projekty. Naszą grupą docelową są zarówno małe, specjalistyczne firmy jak i duże korporacje poszukujące wsparcia w trudnych, niebanalnych problemach. Dzięki dobrej znajomości rynku potrafimy opracować i wdrożyć strategię wprowadzania na rynek złożonych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Dane kontaktowe

04-036 Warszawa, ul. Al. Stanów Zjednoczonych 32/U15 woj. Mazowieckie http://varia-tech.eu biuro@varia-tech.eu tel. +48 22 597 62 07
NIP: 531-169-04-00 REGON: 147144564 KRS: 0000502072

Brak certyfikatu.