Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Laboratoria Medyczne OptiMed Sp. J.

Branża: medycyna usługi / świadczenia medyczne

Kilkunastoletnie doświadczenie, poparte ciągłym rozwojem i doskonaleniem, przy wydatnym wsparciu funduszy unijnych, pozwoliło na oddanie do Państwa dyspozycji jednego z najnowocześniejszych laboratoriów w kraju i Europie. Część stosowanych technologii jest używana po raz pierwszy w Polsce i niesie za sobą potężny potencjał diagnostyczny. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to spełnić obecne oraz przyszłe wymagania stawiane medycznej diagnostyce laboratoryjnej.

Oferujemy Państwu szeroki panel badań, z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologii. Większość badań wykonywanych jest w naszych laboratoriach, a wyniki badań są dostępne po kilku godzinach od pobrania materiału. Lokalne wykonywanie analiz gwarantuje szybkie rozpoczęcie procesu diagnostycznego, co z kolei przekłada się na wiarygodny wynik, który nie jest obarczony błędem z powodu zmienności parametrów biologicznych próbki.

Nasze laboratoria działają w oparciu o autorski Laboratoryjny System Informatyczny (LIS), który został wyróżniony i nagrodzony brązowym medalem na Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA 2010 w Brukseli.
Oprogramowanie jest systematycznie rozwijane i dostosowywane do pojawiających się potrzeb, nad czym pracują nasi programiści. System łączy wiedzę i doświadczenie nie tylko programistów ale również diagnostów, lekarzy i naszych klientów. Potrzeby naszych klientów inicjują rozwój i zmiany funkcjonalności aplikacji. System pozwala generować szeroki wachlarz rozwiązań umożliwiających nadzorowanie procesu diagnostycznego na każdym jego etapie od momentu rejestracji do wydania i archiwizacji wyniku. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć nowe rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie laboratorium w zakresie obsługi naszych pacjentów.
NASZE NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA OBEJMUJĄ:
-Dwuetapowy system kolejkowy w punkcie pobrań, pozwalający na płynne kierowanie ruchem pacjentów;
-System rejestracji pacjentów, którego końcowym etapem jest wydanie upoważnienia do odbioru wyników;
-Kioski informatyczne dające możliwość bezobsługowego odebrania wyników badań;
-Serwis internetowy dla pacjentów i lekarzy umożliwiający wgląd w historię badań wykonanych w naszych laboratoriach włącznie z funkcją graficzną prezentującą zmiany parametrów w czasie

Dane kontaktowe

11-400 Kętrzyn, ul. Daszyńskiego 31A woj. Warmińsko-mazurskie http://www.lab-optimed.pl biuro@lab-optimed.pl tel. 89 751 88 98
NIP: 742-210-10-75 REGON: 280051641 KRS:

Brak certyfikatu.