Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Ł. Wnuk, A. Kuźnik Sp.j.

Branża: bhp bezpieczeństwo pracy / bhp - artykuły, osprzęt, serwis bhp bezpieczeństwo pracy / wykonywanie opinii ppoż, schematów ewakuacji

Firma FIRE-SYSTEM istnieje na rynku polskim już od kilkunastu lat. Została założona w 1989 roku w Skrzyszowie, obecnie nasza siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Z małego warsztatu rzemieślniczego, zatrudniającego kilku pracowników, przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo handlowo - usługowe (w 2001 roku przyznano nam tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości).

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego "FIRE-SYSTEM" Spółka Jawna zajmuje się wytwarzaniem szerokiej gamy asortymentu pożarniczego oraz działalnością usługową w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Głównym celem firmy jest produkcja i dystrybucja armatury pożarniczej na rynkach krajów Unii Europejskiej oraz na rynku krajowym.
Obecnie współpracujemy z firmami na terenie całej Polski oraz z firmami w :
-Niemczech,
-Słowacji,
-Czechach,
-Rumunii.

Produkujemy wszelkie typy :
-łączników ssawnych i tłocznych,
-nasad hydrantowych z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym,
-przełączników,
-pokryw oraz wiele innych elementów armatury aluminiowej.

Działalność naszej firmy nie ogranicza się tylko do produkcji, oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej :
-remonty,
-naprawy,
-kontrole i legalizacje agregatów gaśniczych oraz gaśnic wszelkich typów,
-badania ciśnieniowe zbiorników o pojemnościach od 1,5 do 100 dm3,
-zaopatrywanie obiektów w sprzęt przeciwpożarowy, znaki fotoluminescencyjne oraz instrukcje,
-organizacja kursów dla konserwatorów sprzętu przeciwpożarowego.

Ponadto oferujemy doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego, opracowanie opinii i instrukcji do czego angażujemy rzeczoznawców krajowych o najwyższych kwalifikacjach.
Doświadczona załoga, nowoczesne technologie i materiały, kompleksowa i fachowa obsługa klienta, od wydania opinii po wyposażenie obiektu w wymagany sprzęt czyni naszą firmę kompetentną i godną zaufania. Poparta uzyskaniem Certyfikatu Jakości ISO 9001.

Fire-System Spółka Jawna dbając o interesy swoich Klientów i szanując ich czas stara się wszystkie powierzone zamówienia realizować szybko i solidnie. Gwarantujemy, że współpraca z nami daje pełną satysfakcję finansową. Nasza firma stawia przede wszystkim nacisk na wysoką jakość i zaspokojenie najbardziej wymagającego Klienta.

Dane kontaktowe

44-325 Mszana, ul. Górnicza 10 woj. Śląskie http://www.fire-system.pl fire-system@fire-system.pl tel. (032) 455 27 18
NIP: 647-051-19-59 REGON: 273454590 KRS: 0000012197

Brak certyfikatu.