Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Anpol Rajmund Andrych

Branża: budownictwo - sanitarno-hydrauliczne / armatura, akcesoria łazienkowe materiały prefabrykaty budowlane / kleje, chemia budowlana

Choć działamy już od 1995 roku, nie spoczywamy na laurach, a Nasi Klienci są największą motywacją do podwyższania standardów jakości.

Zaczynaliśmy od salonu w Biskupicach, gdzie Klient miał do wyboru kilkadziesiąt rodzajów płytek. Mija 20 lat działalności, a My posiadamy 2 salony: w Sieradzu i w Biskupicach, których możliwości wciąż się poszerzają. Od lat współpracujemy z tą samą kadrą – zatem macie Państwo do czynienia z Specjalistami w branży.

 Jeżeli będziecie Państwo rozważać jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze – na pewno pomożemy. Nie będzie kłamstwem jeżeli stwierdzimy, że jesteśmy pewnym liderem w branży.

 Nasza oferta:

- Płytki ceramiczne,

- Armatura łazienkowa,

- Chemia budowlana,

- Tynki i farby dekoracyjne FOX,

- Materiały budowlane,

- Kostka brukowa.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na całą Polskę!

Nasza firma znajduję się w centrum kraju dlatego z łatwością realizujemy zamówienia wysyłkowe dla Przedsiębiorców z całego kraju.

Dane kontaktowe

Biskupice 88, 98-200 Sieradz, ul. --- woj. Łódzkie http://anpol-biskupice.pl/ kontakt@anpol-biskupice.pl tel. 43 822 65 01
NIP: 8271004439 REGON: 730193318 KRS:

Brak certyfikatu.