Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Zakład Urządzeń Medycznych UNIMED inż. Adam Andruszczak

Branża: medycyna - sprzęt aparatura / sprzęt medyczny

Zakład Urządzeń Medycznych UNIMED to firma stworzona w całości przy pomocy kapitału polskiego, swoimi korzeniami sięgająca roku 1989.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla sektora medycznego przeznaczonych na potrzeby:
-Oddziałów Neonatologicznych,
-Oddziałów Położniczo – Noworodkowych: na salach porodowych,
-pokojach typu „rooming – in” matka z dzieckiem oraz w punktach
-pielęgnacyjnych tradycyjnych sal noworodkowych,
-Oddziałów IOM,
-Klinik dziecięcych.

Od początku działalności jesteśmy firmą zajmującą się urządzeniami medycznymi w zakresie produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym.
Trzonem produkcji UNIMED-u są stanowiska do pielęgnacji niemowląt oraz stanowiska do resuscytacji noworodków, a także lampy do fototerapii noworodków. Nasze wyroby łączą w sobie wiedzę i wieloletnie doświadczenie zebrane przez naszą kadrę ze współpracy z placówkami medycznymi. Ponadto cechuje je wysoka jakość, estetyka i trwałość. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektu, dostaw i montażu produkowanych przez nas urządzeń. Zapewniamy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dążąc do utrzymania najwyższego standardu, a tym samym gwarancji Państwa satysfakcji, w 2003 roku firma uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości na zgodność z normą ISO 13485:2003.

Dane kontaktowe

85-376 Bydgoszcz, ul. Trawnik 26A-28 woj. Kujawsko-pomorskie http://www.unimed.com.pl unimed@plusnet.pl tel. 052 379-73-77
NIP: 9531010220 REGON: 090280707 KRS:

Brak certyfikatu.