Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przedsiębiorstwo Budowlane Kanbud Mgr Inż. Jarosław Kaniszewski

Branża: budownictwo - obiekty wykończenia / przebudowy, dobudowy, rozbudowy - przemysłowe budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne / prace budowlane w obiektach przemysłowych

Przedsiębiorstwo Budowlane KANBUD początki swojej działalności datuje od 19.05.1995 roku i w całości reprezentuje polski kapitał prywatny.Opierając swój potencjał pracowniczy na wysoko kwalifikowanej kadrze technicznej, o bogatym dorobku zawodowym popartym praktyką na prestiżowych budowach w kraju i za granicą.

P.B. KANBUD jest w stanie poprowadzić każdą inwestycję zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego czy też przemysłowego , inżynieryjnego lub instalacyjnego oraz zaspokoić wysokie wymagania jakościowe swoich inwestorów. Nowoczesne metody zarządzania, oraz przenoszenie pozytywnych wzorców z doświadczeń z pracy w firmach zagranicznych zarówno na etapie przygotowania inwestycji, jak i również na etapie wykonawstwa pozwala firmie dokładnie, rzetelnie oraz terminowo zakończyć każde powierzone zadanie inwestycyjne.  

Dane kontaktowe

80-257 Gdańsk, ul. Trawki 15/13 woj. Pomorskie http://www.kanbud.pl/ kanbud@kanbud.pl tel. (58) 344-06-13
NIP: 5841881705 REGON: 190868700 KRS:

Brak certyfikatu.