Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Nadzieja Opieka Pielęgniarstwo Rehabilitacja Sp. z o.o.

Branża: usługi społeczne / hospicja, opieka - usługi

Grupa HDOmedical to grupa Spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Naszą misją jest organizacja kompleksowej opieki domowej nad osobami z ograniczoną samodzielnością. 24-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością.Za każdym naszym działaniem stoi Człowiek. To właśnie Ludzie stanowią dla nas najwyższą wartość.

HDOopieka (Nadzieja Opieka Pielęgniarstwo Rehabilitacja Sp. z o.o). świadczy usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne w domu Pacjenta.

Długoletnie doświadczenie w zakresie opieki długoterminowej gwarantuje najwyższą jakość usług. 
Zespół specjalistów jaki tworzymy, sprawnie i profesjonalnie rozwiązuje problemy Osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Nasi Opiekunowie to osoby zaufane, charakteryzujące się troskliwością, zrozumieniem, ciepłem i charyzmą. Ich kwalifikacje zawodowe pozwalają na właściwe rozpoznanie i zaspokojenie indywidualnych potrzeb Pacjenta. Podopiecznym proponujemy opiekę w każdym wymiarze godzin, łącznie z opieką w godzinach nocnych oraz opiekę z zamieszkaniem, specjalistyczną opiekę lekarską.

Oferujemy:

- opiekę krótkoterminową

- opiekę długoterminową (z zamieszkaniem)

- opiekę weekendową, na godziny

- opiekę nad chorym dzieckiem

- domowe wizyty lekarskie i pielęgniarskie

- asystę domową

Dane kontaktowe

62-510 Konin, ul. Fryderyka Chopina 9 woj. Wielkopolskie http://www.nadzieja-opieka.pl/ info@hdomedical.pl tel. 22 250 25 00
NIP: 7010274694 REGON: 142708565 KRS:

Brak certyfikatu.