Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Agencja Reklamy i Handlu Poligrafik Sylwester Fąfara

Branża: poligrafia / drukarskie usługi, skład poligrafia / etykietki, naklejki, wizytówki reklama prasa media / marketingowe usługi, reklama reklama prasa media / odzież reklamowa, nadruk reklamowy na odzieży

Istniejemy od 2005 roku. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji i przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe od pomysłu poprzez kreację, przygotowanie i realizację. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu druku (druk cyfrowy, offset, sitodruk) oraz reklamy wizualnej (outdoor, indoor). Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów i artykułów reklamowych. Posiadamy własny park maszyn Naszymi mocnymi stronami są kreatywny dział graficzny oraz wyspecjalizowany dział handlowy.

Pracownicy firmy Poligrafik to mieszanka osobowości, wizji, sposobów patrzenia na świat i poglądów estetycznych. Różni nas wiek, wykształcenie i doświadczenie, tak życiowe, jak i zawodowe. Łączy nas wspólna praca, chęć tworzenia produktów i usług oryginalnych i niepowtarzalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w środowisku reklamowym i działaniach marketingowych. Naszym celem jest budowanie i rozwijanie marki oraz tworzenie nowoczesnej komunikacji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cenimy długofalową potrzebę współpracy.

Zachęcamy do śledzenia naszej oferty na bieżąco i kierowanie zapytań związanych z interesującymi Państwa produktami.

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

25-702 Kielce, ul. Stokowa 7 woj. Świętokrzyskie http://www.poligrafik.com.pl ania@poligrafik.com.pl tel. 41 341 53 60
NIP: 657-10-07-990 REGON: 290737945 KRS:

Brak certyfikatu.