Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

Przemysław Ryszard Żelewski Erco

Branża: klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / urządzenia klimatyzacyjne klimatyzacja wentylacja chłodnictwo / klimatyzacja, wentylacja - instalacja, serwis

Nasza firma- jako samodzielna jednostka- działa na rynku od 2008 roku, jednakże mając pokoleniowe doświadczenie możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży instalacyjnej, w szczególności instalacji wentylacyjno- klimatyzacyjne, chłodniczej oraz grzewczej, które to realizowane są przez nas kompleksowo (instalacja-uruchomienie-serwis).

REALIZUJEMY INWESTYCJE ZARÓWNO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH, A TAKŻE WSPÓŁPRACUJEMY Z WYKONAWCAMI GENERALNYMI.

Współpraca z najlepszymi producentami urządzeń i materiałów na runku pozwala nam być konkurencyjnymi zarówno w jakości realizowanych projektów jak również czynnie uczestniczyć w bieżących szkoleniach poszerzających zakres i jakość naszej pracy.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i dbałości o jakość wykonania każdego projekt, możemy poszczycić się zadowoleniem i referencjami naszych klientów, co daje nam dalsze możliwości współpracy i ciągłego rozwoju sprzyjającego coraz mocniej ugruntowanej pozycji na rynku.

 

Dane kontaktowe

91-218 Łódź, ul. Traktorowa 202 woj. Łódzkie http://erco-lodz.pl biuro@erco-lodz.pl tel. 510420718
NIP: 9471946738 REGON: 100600910 KRS:

Brak certyfikatu.