Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

ART COLOR MODELS Jolanta Kucharzyk

Branża: szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - kosmetyczne, fryzjerskie

O ART COLOR MODELS

STYLISTA-WIZAŻYSTA to specjalista na polu kreowania wizerunku, na który składa się szereg aspektów wyglądu zewnętrznego: ubiór, fryzura, makijaż. Celem naszej szkoły jest wykształcenie profesjonalistów, którzy posiądą pełny zakres wiedzy i umiejętności praktycznych we wszystkich tych obszarach i zostaną ekspertami w tworzeniu wizerunku.
ART COLOR MODELS kształci fachowców, którzy profesjonalnie i kreatywnie wypełnią potrzeby i wymagania różnorodnej klienteli. W związku z tym założeniem nasza szkoła oprócz przekazania należytego warsztatu wizażysty-stylisty, rozwija swoje gałęzie kształcenia także w kierunkach artystycznych. Podstawowe zajęcia z makijażu, stylizacji fryzur i ubioru, wzbogacamy artystycznymi przedmiotami takimi jak: bodypainting, rysunek żurnalowy czy charakteryzacja. Chcemy wykształcić nie stylistów-rzemieślników, ale stylistów-artystów, którzy będą mogli rozwinąć skrzydła, realizować swoje artystyczne wizje, rozwinąć swój talent i z czasem wykształcić swój indywidualny, niepowtarzalny styl.
Aby powyższe umiejętności uczynić doskonałymi, posiąść wprawę i doświadczenie, stawiamy przede wszystkim na praktykę. Jej realizację umożliwia nasze bogate zaplecze kosmetyczne. Szkoła na zajęciach praktycznych zapewnia profesjonalne kosmetyki marki: KRYOLAN, DIOR, CHANEL, GLAZEL, JOCO COSMETICS, GOSH, ISA DORA, ARTDECO, REVLON, PUPA, LUMENE.

ART COLOR MODELS jako szkoła prywatna traktuje indywidualnie każdego ucznia, a najlepsi będą mogli otrzymać ciekawe oferty pracy. Wykładowcy w naszej szkole to doświadczeni i wzięci styliści, wizażyści, projektanci mody, którzy kształcili się w kraju i za granicą. Bogaty program zajęć praktycznych, teoretycznych i artystycznych rocznej szkoły wizażu i stylizacji realizowany jest przez półtora roku w systemie weekendowym , dwa razy w miesiącu (sobota-niedziela) i kończy się uzyskaniem Dyplomu STYLISTY- WIZAŻYSTY.
Program zajęć przewiduje: makijaż, stylizację, bodypainting, stylizację fryzur, podstawy kosmetologii, rysunek żurnalowy, historię mody z elementami historii sztuki oraz podstawy charakteryzacji. Szkoła przygotowuje do samodzielnej stylizacji do sesji fotograficznych lub pokazów mody. Oprócz zajęć systemem szkolnym (rocznych lub półtorarocznych) prowadzimy także szereg kursów i szkoleń o różnorodnej tematyce (artystyczne i zawodowe) .

Dane kontaktowe

35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 46 woj. Podkarpackie http://artcolormodels.pl szkola@artcolormodels.pl tel. 790 202 572
NIP: 813-101-13-56 REGON: 690308290 KRS:

Brak certyfikatu.